h دزد آیفون 6 رکورد عکس‌های سلفی را شکاند + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دزد آیفون 6 رکورد عکس‌های سلفی را شکاند + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دزد آیفون 6 رکورد عکس‌های سلفی را شکاند + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دزد آیفون 6 رکورد عکس‌های سلفی را شکاند + عکس

دزد آیفون 6 رکورد عکس‌های سلفی را شکاند + عکس

دزد آیفون 6 رکورد عکس‌های سلفی را شکاند + عکس

یک دزد گوشی آیفون 6 در دنور آمریکا با گرفتن مکرر عکس های سلفی از خودش، فردی که گوشی را از وی دزدیده بود، به تسمخر گرفت.

به گزارش فارس به نقل از ناین نیوز، عکس‌های سلفی که این فرد به طور بی‌وقفه از خود تهیه می کرد به طور خودکار در حساب کاربری فیس بوک مالک اصلی گوشی آپلود می‌شد.

Rawley Bingham مالک 23 ساله این گوشی می گوید گوشی وی هفته گذشته پنج شنبه و توسط یک زن در یک رستوران که در نزدیکی وی نشسته بود سرقت شده است. پس از اتصال دزد به اینترنت و عکاسی وی از خودش تمامی این عکس ها به طور خودکار به یک پوشه شخصی که متعلق به مالک گوشی در فیس بوک است ارسال می شود تا وی در مورد انتشار یا عدم انتشارشان تصمیم بگیرد. با توجه به اینکه دزد از این تنظیمات مطلع نیست با هر بار عکاسی از خود مالباخته را نیز از آخرین وضعیت خود مطلع می کند.

جالب اینکه برخی دوستان فرد مالباخته از طریق فیس بوک با دزد که تصور می‌کردند دوستشان است پیام هایی رد وبدل کردند و وی به آنها پاسخ داده و از جمله به یکی از آنها قول داده که او را از فرودگاه به منزل می برد و به وعده اش عمل نکرده است.

این دزد گستاخ پس از پیگیری موضوع توسط پلیس و تماس آنها با وی قول داده گوشی را بازمی گرداند و البته این کار را نکرده است. پلیس آمریکا علیرغم تمامی اطلاعاتی که از این دزد در اختیار دارد موفق به دستگیری او نشده و برای دریافت اطلاعاتی که منجر به دستگیریش شود جایزه دوهزاردلاری تعیین کرده است.

10 فروردین 1394