h حمله مهراب قاسم خانی به وزیر ورزش!/کفاشیان هم فهمید اما شما نفهمیدید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمله مهراب قاسم خانی به وزیر ورزش!/کفاشیان هم فهمید اما شما نفهمیدید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمله مهراب قاسم خانی به وزیر ورزش!/کفاشیان هم فهمید اما شما نفهمیدید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمله مهراب قاسم خانی به وزیر ورزش!/کفاشیان هم فهمید اما شما نفهمیدید

حمله مهراب قاسم خانی به وزیر ورزش!/کفاشیان هم فهمید اما شما نفهمیدید

حمله مهراب قاسم خانی به وزیر ورزش!/کفاشیان هم فهمید اما شما نفهمیدید

مهراب قاسم خانی ، نویسنده معروف سریال های ایرانی که آثاری همچون پاورچین ، شبهای برره ، مرد هزار چهره ، ساختمان پزشکان ، پژمان و ... را در کارنامه خود دارد به انتقاد از عملکرد وزیر ورزش پرداخت.

به گزارش ظهور12 ، پس از موفقیت های کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و محبوب شدن وی در میان مردم کشور حال قرار است که این سرمربی با پافشاری محمود گودرزی ، وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم از سمت خود برکنار شود.اصرار وزیر ورزش بر برکناری کارلوس کی روش در حالی مطرح شده است که علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال مخالف این تصمیم است.

در همین رابطه مهراب قاسم خانی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و گفت : "من ادعاى كارشناسى فوتبال ندارم ولى به عنوان يه بيننده و طرفدار حرفه اى فكر كنم اونقدر بتونم از فوتبال سر در بيارم كه بفهمم ديشب تيممون خيلى خوب بازى كرد. اين رو هم ميفهمم كه چرابيشتر مردم اين تيم و كارلوس كيروش رو دوست دارن. ميتونم ببينم كه تيممون ديگه نه گل هاى آسون ميخوره و نه گل هاى تحقير آميز و تيماى مقابل اگه هم بهمون گل زدن يا بردنمون جونشون بالا اومده. مردم هم اينو فهميدن. آقاى كفاشيان هم اينو فهميده كه پشت كيروش وايستاده. ولى واقعاً هنوز نميفهمم كه چرا وزير ورزش هنوز اينو نفهميدن. قصد توهين هم ندارم و خودم به اين دولت راى دادم ولى ميخواستم ياد آورى كنم كه اين دولت قراره دولت تدبير و اميد باشه. همونطور كه ميشه تدبير و اميد رو توى روابط خارجيش ديد توقع داريم توى فوتبال هم اين رو ببينيم. رفتن كيروش توى اين شرايط اسمش تدبير نيست. قرار گرفتن در مقابل نظر اكثر مردم هم تدبير نيست. بيشتر مردم به اين تيم و اين مربى اميد دارن. اين كه وزير و رئيس فدراسيون اختلاف نظر دارن اشكالى نداره. ولى شخصاً توقع دارم وزير دولتى كه انتخاب كردم بلوغ بيشترى داشته باشه در تصميماتش و خواسته مردمش رو فداى لج بازى شخصى نكنه. در ضمن مرسى از بچه هاى تيم و كيروش كه تونستن تيم شيلى رو ديوونه كنن ديشب"

این مسئله باعث شده تا مخالفت های زیادی در این رابطه ابراز شود ؛ از هشتگ هایی که برای ماندن این سرمربی ساخته میشود تا کمپین های متفاوت در شبکه های اجتماعی این پیام را میدهد که مردم از عملکرد کی روش راضی و تمایل به ادامه کار وی دارند.

البته این مسئله به حدی جدی شده است که یکی از نمایندگان مجلس صحبت از استیضاح وزیر ورزش را در صورت برکناری کارلوس کی روش مطرح کرده است.

با اینحال ظاهرا باید دیدار تیم ملی ایران در مقابل سوئد را آخرین شب کی روش به عنوان سرمربی ایران بدانیم.

9 فروردین 1394