h مقایسه جالب سردار سلیمانی با ژنرالهای عربی+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مقایسه جالب سردار سلیمانی با ژنرالهای عربی+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مقایسه جالب سردار سلیمانی با ژنرالهای عربی+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مقایسه جالب سردار سلیمانی با ژنرالهای عربی+عکس

مقایسه جالب سردار سلیمانی با ژنرالهای عربی+عکس

مقایسه جالب سردار سلیمانی با ژنرالهای عربی+عکس

تصویری که این روزها در صفحات فیسبوک دست به دست می شود، چهار نفر را نشان می دهد؛ اولی پادشاه اردن است که بر سینه اش تعداد زیادی مدال نصب شده و طراح شوخ طبع، ذیل آن نوشته «جنگجویی شرکت کننده در 50 جنگ در محیط پلی استیشن در لاس وگاس که 1250 گرم مدال بر سینه دارد.»

مقایسه مدال ژنرال های عرب با سردار سلیمانی

نفر بعدی امیر بحرین است که با عنوان امپراتور بحرین از وی یاد شده و ذیل تصویرش نوشته شده است «شرکت کننده در جنگ های صید موطلایی ها در تفریح گاه های موناکو و ... با 870 گرم مدال».

«سلطان صحرا» نفر سومی است که با تعداد زیادی مدال بر سینه نشان داده می شود و ذیل آن آمده است: «خالد بن سلطان مشارکت کننده در ولگردی و تماشای صفحات نمایشی در اتاق عملیات طوفان صحرا با 650 گرم مدال برسینه».

نفر بعدی کسی نیست جز سردار قاسم سلیمانی که بر سینه اش به جای مدال یک علامت سوال نشانده اند و نوشته اند: «شرکت کننده در بیش از 50 جنگ و درگیری که متهم است در یک زمان در بیش از یک جبهه می جنگد، اما چگونه ؟ این را از من نپرسید، او هیچ مدالی ندارد.»

پای این طرح ها، پیام های زیادی به چشم می خورد و هر کسی نظری داده است؛ اما در بیشتر این پیام ها، ژنرال های منطقه را جنگجویان پوشالی معرفی کرده اند و درباره قاسم سلیمانی گفته اند که او مرد بی ادعای صحنه های نبرد است و به جای ژست های هالیوودی و حرافی، پای خاکریزها ایستاده و به صورت واقعی مرد میدان های سخت است و یک قهرمان حقیقی.

9 فروردین 1394