h مجری زن معروف لبنانی:به مواضع حزب الله در لبنان حمله کنید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجری زن معروف لبنانی:به مواضع حزب الله در لبنان حمله کنید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجری زن معروف لبنانی:به مواضع حزب الله در لبنان حمله کنید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجری زن معروف لبنانی:به مواضع حزب الله در لبنان حمله کنید

مجری زن معروف لبنانی:به مواضع حزب الله در لبنان حمله کنید

مجری زن معروف لبنانی:به مواضع حزب الله در لبنان حمله کنید

"ماریا معلوف" فعال زن رسانه ای لبنانی و مجری برنامه‌های سیاسی که به مواضعش علیه حزب الله و مقاومت معروف است از عربستان خواست پس از یمن به منطقه شیعه شین "ضاحیه" در جنوب لبنان حمله کند.

معلوف در صفحه توئیتر خود و در واکنش به آغاز حمله عربستان و متحدانش (دیروز پنجشنبه) علیه یمن نوشت: پادشاه ما "سلمان بن عبدالعزیز"! هنگامی که از حوثی ها در یمن خلاص شدید فراموش نکنید که یک "بی دین" در ضاحیه وجود دارد که منتظر شماست!

وی افزود: به ملک سلمان افتخار می کنیم که مانند "صلاح الدین"ـی است که بر دولت فاطمیان پیروز شد و امروز (سلمان به عنوان صلاح الدین عصر) کار امپراتوری فارس ها را تمام خواهد کرد.

"امروز (به عنوان دومین روز) تجاوز عربستان و ۹ کشور دیگر به یمن، با حمله به بازاری در "صعده" و کشته شدن ۱۵ نفر از مردم ادامه یافت. روز نخست‌ ۴۰ کشته بر جای گذاشت. انصارالله اعلام کرد که اگر حملات ادامه یابد همه گزینه‌ها روی میز خواهد بود"./شیعه نیوز

9 فروردین 1394