h مفتی اعظم عربستان:حوثی ها دشمنان اسلام هستند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مفتی اعظم عربستان:حوثی ها دشمنان اسلام هستند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مفتی اعظم عربستان:حوثی ها دشمنان اسلام هستند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مفتی اعظم عربستان:حوثی ها دشمنان اسلام هستند

مفتی اعظم عربستان:حوثی ها دشمنان اسلام هستند

مفتی اعظم عربستان:حوثی ها دشمنان اسلام هستند

مفتی اعظم عربستان ادعا کرد: حوثی ها دشمنان دین و امنیت هستند به همین دلیل خداوند، مردانی صادق و شجاع را آماده کرد تا پاسخ آنها را بدهند و به آنها درسی فراموش نشدنی بدهند!

"عبدالعزیز آل شیخ" در واکنش به عملیات موسوم به "طوفان قاطع" عربستان و متحدانش علیه یمن، شیعیان حوثی را دشمنان دین و امنیت خواند.

بر اساس اعلام رسانه های عربستان، آل شیخ ادعا کرد: مجازاتی که عملیات طوفان قاطع به حوثی ها نشان داد، برای پایان دادن به شر و ادب کردن عصیانگران و مجرمان انجام شد تا حوثی ها بفهمند امت بر اساس دین و امر به معروف و نهی از منکر متحد و قوی است .

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: حوثی ها دشمنان دین و امنیت هستند به همین دلیل خداوند، مردانی صادق و شجاع را آماده کرد تا پاسخ آنها را بدهند و به آنها درسی فراموش نشدنی بدهند!

آل شیخ سپس این اظهارات را که عملیات علیه یمن مشکلات آن را دوچندان می کند، اراجیف و شایعه خواند و خواستار جلوگیری از انتشار آن شد.

" چهارمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن در حالی آغاز شد که منابع رسانه‌ای گزارش دادند که در پایان سومین روز از حملات جنگنده‌های سعودی به عربستان 54 نفر جان خود را از دست دادند و 187 نفر نیز در این حملات زخمی شدند."/شیعه نیوز

9 فروردین 1394