h سخنگوی انصارالله:مردم یمن اختلافات را کنار گذاشته، برای مقابله با متجاوزین آماده‌اند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سخنگوی انصارالله:مردم یمن اختلافات را کنار گذاشته، برای مقابله با متجاوزین آماده‌اند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سخنگوی انصارالله:مردم یمن اختلافات را کنار گذاشته، برای مقابله با متجاوزین آماده‌اند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سخنگوی انصارالله:مردم یمن اختلافات را کنار گذاشته، برای مقابله با متجاوزین آماده‌اند

سخنگوی انصارالله:مردم یمن اختلافات را کنار گذاشته، برای مقابله با متجاوزین آماده‌اند

«ضیف الله الشامی» سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت: ما می‌دانیم که تجاوز و حمله هوایی سعودی‌ها با فرمان اسرائیل و آمریکا انجام گرفته است.

وی ادامه داد: مردم یمن با وجود اختلافاتی که دارند، در مقابل تجاوز خواهند ایستاد و در حال حاضر اختلافات شخصی و طائفی از بین رفته و همگی برای مقابله با متجاوزان آماده هستند و هم اکنون مردم، ارتش و قبائل یمنی در یک خط واحد در مرزهای عربستان حضور دارند تا پاسخ هرگونه تجاوزی را با قدرت بدهند.

این مقام ارشد انصارالله یمن در پاسخ به این سؤال که چه اقداماتی برای مقابله با متجاوزین تاکنون انجام شده است؛ گفت: اقدامات و تحرکات مردم و نیروهای یمنی ان‌شاءالله در روزها و ساعات آینده با پاسخ قاطع به تجاوزات دشمن سعودی روشن خواهد شد.

وی در مورد میزان تسلط نیروهای مردمی بر یمن نیز گفت: در حال حاضر اولین مشکل، هواپیماهای سعودی است و سپس مزدوران آن‌ها در داخل یمن و بعد تکفیری‌ها و القاعده است، اما در حال حاضر مردم یمن بر تمامی شهرا از شمال تا جنوب تسلط دارند تا با هرگونه عداوت و دشمنی با یمن چه از سوی دشمن خارجی و چه داخلی به شدت مقابله کنند.

ضیف‌الله الشامی همچنین تسلط نیروهای وفادار به «منصورهادی» به فوردگاه «عدن» را قویا تکذیب کرد و هدف از انتشار چنین اخباری را ضعیف کردن روحیه مردم یمن دانست.

سخنگوی انصارالله یمن در انتها گفت: مردم یمن در کنار کسانی که به فکر مجد و عظمت یمن هستند، خواهند ایستاد و با کسانی که با القاعده و تکفیری‌ها هم پیمان شده‌اند مقابله خواهند کرد./فارس

 
7 فروردین 1394