h دو تن از کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای آلمانی ایرانی هستند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دو تن از کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای آلمانی ایرانی هستند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دو تن از کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای آلمانی ایرانی هستند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دو تن از کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای آلمانی ایرانی هستند

دو تن از کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای آلمانی ایرانی هستند

برخی منابع خبری روز چهارشنبه مدعی شدند که دو نفر از مسافران هواپیمای سانحه‌دیده آلمانی، اتباع ایرانی بوده‌اند.

پایگاه خبری «نیوز اگزکیوتیو» نوشته است که دو ایرانی و سه قزاق در این پرواز حضور داشته‌اند، اما اشاره‌ای به منبع این خبر نکرده است.

با این حال یک سخنگوی شرکت «جرمن وینگز» در گفت‌وگو با فارس، گفت که هنوز نمی‌تواند هیچ نام یا ملیتی را تائید کند و لیست مسافران تا 12 ساعت دیگر اعلام می‌شود.

حسن قشقاوی معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت خارجه نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت تا این لحظه این خبر تائید نشده است.

روز گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس 320 که از شهر بارسلون اسپانیا راهی دوسلدورف آلمان شده بود، ساعتی پس از آغاز پرواز، در بخش فرانسوی آلپ سقوط کرد.

همچنین ایسنا نوشت:

مسوول بخش مطبوعاتی سفارت کشورمان در آلمان با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر حضور دو ایرانی در حادثه سقوط یک فروند هواپیمای آلمانی گفت: اخبار تایید نشده‌ای در این باره منتشر شده است اما در حال حاضر در حال پیگیری این موضوع هستیم.

هوشنگ محمدی در این باره تصریح کرد: هنوز اسامی افرادی که در این پرواز بوده‌اند، اعلام نشده است و ما نیز در حال پیگیری هستیم. قرار است به زودی و تا یکی دو ساعت آینده از طریق وزارت خارجه آلمان اخبار مربوط به صحت و سقم این مساله در اختیار ما قرار گیرد.

روز گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۰ که از شهر بارسلون اسپانیا راهی دوسلدورف آلمان شده بود، ساعتی پس از آغاز پرواز، در بخش فرانسوی آلپ سقوط کرد.

5 فروردین 1394