h داعش یک زن عراقی را سوزاند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

داعش یک زن عراقی را سوزاند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,داعش یک زن عراقی را سوزاند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,داعش یک زن عراقی را سوزاند

داعش یک زن عراقی را سوزاند

عناصر تکفیری تروریستی داعش به دلیل مخالفت یک زن با پرداخت باج به داعش که «اموال صندوق داعش» نامیده می‌شود، وی را سوزاندند.

پایگاه «الاستقامه» به نقل از «محمد عبدالکریم» مدیر مرکز رصد جنایت‌های داعش در موصل خبر داد که «تروریست‌های داعش در ادامه اقدامات جنایتکارانه خود، یک زن را در مقابل منزلش در محله الغزلانی به دلیل مخالفت با پرداخت باج (اموال صندوق داعش) آتش زد».

عبدالکریم در ادامه افزود: «نام این زن سناء عبدالله الشمری است که ۵۵ سال سن داشت و با این عناصر تروریستی وارد بحث و جدل شده بود».

تکفیری های داعش در پی پیشروی ارتش و نیروهای مردمی در عملیات آزاد سازی تکریت مرکز استان صلاح الدین، فرار از مناطق استان صلاح الدین را آغاز کردند.

استاندار استان صلاح‌الدین عراق اعلام کرد که تا دو یا سه روز دیگر شهر تکریت به طور کامل آزاد خواهد شد.

نیروهای ارتش عراق پس از چندین روز درگیری با عناصر تکفیری داعش در شهر تکریت مرکز استان صلاح الدین، روز گذشته موفق شدند وارد مرکز این شهر شوند.

شورای عشایر استانداری صلاح الدین نیز روز گذشته اعلام کرد که نیروهای عراقی ۹۰ درصد از اراضی تکریت را از دست داعش آزاد کنند.

دیروز حملات شدیدی به مناطق مرکز این شهر که افراد مسلح داعش مستقر هستند، انجام دادند تا جایی که خبرها از فروپاشی بسیار زیاد در صفوف عناصر تکفیری به علت این حملات و درگیری‌های طولانی با نیروهای عراقی حکایت دارد.

«خالد العبیدی» وزیر دفاع عراق امروز (پنجشنبه) به منظور بازدید از نزدیک تکریت و بررسی روند عملیات آزادسازی این شهر اعلام کرد که نبرد تکریت «حساس و تعیین کننده» است و حمله به مواضع داعش در مرکز استان صلاح الدین امروز انجام می گیرد.

از سوی دیگر، دبیرکل جنبش «النجباء» از شاخه های نیروهای مردمی عراق، امروز(چهارشنبه) شهر تکریت از دست عناصر داعش آزاد شد و تکریت اکنون کاملا تحت کنترل نیروهای عراقی قرار دارد./فارس

22 اسفند 1393