h واكنش شورجه به گفته های سخیفانه ميلانی درباره همكاری با داور صهيونيست - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

واكنش شورجه به گفته های سخیفانه ميلانی درباره همكاری با داور صهيونيست,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,واكنش شورجه به گفته های سخیفانه ميلانی درباره همكاری با داور صهيونيست,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,واكنش شورجه به گفته های سخیفانه ميلانی درباره همكاری با داور صهيونيست

واكنش شورجه به گفته های سخیفانه ميلانی درباره همكاری با داور صهيونيست

حضور تهمينه ميلاني درهيات داوران چهل و دومين جشنواره فيلم در شهر "گواي" هند در كنار داور صهيونيستي بايد از داوري انصراف مي‌داد.

جمال شورجه كارگردان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: حضور تهمينه ميلاني و يك چهره سينمايي از رژيم صهيونيستي در هيات داوران چهل و دومين جشنواره بين المللي فيلم در شهر "گوا"ي هند، چندان تناسب و تصوير خوبي ندارد.

وي افزود: اعتبار و ارزش اعلام انصراف تهمينه ميلاني خيلي بهتر و تاثيرگذارتر در سينما بود تا حضور وي در جشنواره ، كه حال تا چه حد مي‌تواند براي اين كارگردان عزت و اعتبار بياورد.

شورجه ادامه داد: اگر تهمينه ميلاني در نقش مباحث فرهنگي و اهل قلم سينماي ما، موضع گيري شفاف و معتدلانه تري نسبت به كشور خود در مقابل فتنه هاي رژيم صهيونيستي انجام مي‌دادند ، بهتر بود.

وي بيان كرد: اگر تهمينه ميلاني مانند ورزشكاران برخورد مي‌كرد از منزلت بيشتري برخوردار بود تا اينكه در كنار داور صهيونيستي بنشيند و دوشادوش وي كه نمادي از يك دژخيمان است به قضاوت آثار هنري بپردازد.

شورجه خاطر نشان كرد: در سالهاي مختلف شاهد بوديم كه رژيم صهيونيستي مي‌خواهد به ايران لطمه بزند و هم اكنون نيز در صدد ترورها و عمليات بر ضد نظام بر مي آيد و در اين شرايط "تهمينه ميلاني" بايد ملي تر برخورد مي‌كرد.

7 آذر 1390