h کریمی قدوسی:رحیمی فرد نفوذی جریان خاصی در دولت بود+صوت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کریمی قدوسی:رحیمی فرد نفوذی جریان خاصی در دولت بود+صوت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کریمی قدوسی:رحیمی فرد نفوذی جریان خاصی در دولت بود+صوت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کریمی قدوسی:رحیمی فرد نفوذی جریان خاصی در دولت بود+صوت

کریمی قدوسی:رحیمی فرد نفوذی جریان خاصی در دولت بود+صوت

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: شان نمایندگان مردم بالاتر از این است که خودشان را با 2 یا 3 میلیون تومان در معرض افرادی چون آقای رحیمی بگذارند که فرد نفوذی، جریان خاصی در دولت بود.

جواد کریم قدوسی ، نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با مهام نیوز درباره اسامی منتشر شده در فضای مجازی از نمایندگانی که مبالغی را از محمد رضا رحیمی دریافت کرده اند و نام خوش که در لیست آمده؛ گفت: تاکید نمایندگان بر این موضوع است که تنها مرجع پاسخگو قوه قضاییه است . محاکمه آقای رحیمی که یکی از محورهای این جرم هستند به دست قوه قضاییه بوده است.

وی افزود : اطلاعات موثق را تنها قوه قضاییه دارد . از هیچ طریق اطلاعات موثق در اختیار ما قرار نگرفته است . افرادی که اسمشان را در این لیست آمده است، افراد شاخص و برجسته ملی هستند . شان این افراد بالاتر از این است که خودشان را با 2 یا 3 میلیون تومان در معرض افرادی چون آقای رحیمی بگذارند که فرد نفوذی، جریانی خاصی در دولت بود .

کریمی قدوسی خاطر نشان کرد: افرادی مثل آقایان ابوترابی فرد، نادران و زاکانی خودشان شاکی این پرونده هستند. مردم هم این موضوع را باور نخواهند کرد. این قضیه را باید رمز گشایی کرد . که فتنه از کجا هدایت شده است . نمایندگان از وزارت اطلاعات و دستگاه قضایی خواستار توضیح این موضوع شده اند.

دانلود

10 اسفند 1393