h معاون صدا و سیما:تلویزیون بدهی زیادی دارد/مجلس و دولت کمک کنند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

معاون صدا و سیما:تلویزیون بدهی زیادی دارد/مجلس و دولت کمک کنند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,معاون صدا و سیما:تلویزیون بدهی زیادی دارد/مجلس و دولت کمک کنند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,معاون صدا و سیما:تلویزیون بدهی زیادی دارد/مجلس و دولت کمک کنند

معاون صدا و سیما:تلویزیون بدهی زیادی دارد/مجلس و دولت کمک کنند

معاون سیما با حضور در برنامه افتتاح رسمی شبکه «افق» از بدهی تلویزیون صحبت کرد و از دولت و مجلس خواست در رفع این مشکل همکاری کنند.

علی اصغر پورمحمدی معاون سیما شامگاه ۸ اسفندماه ضمن تبریک افتتاح رسمی و سراسری شبکه افق در سخنانی گفت: با همت دکتر سرافراز و دستور وی این اتفاق افتاد که موضوع مهمی است.

وی افزود: متاسفانه شبکه افق را زیاد ندیدم ولی همان چند برنامه که دیدم خیلی خوب بود به ویژه مستندهای خوبی دارید که در فرم و تکنیک و محتوا خوب هستند. هم فکر و هم هنر پشت این آثار است. ما در کارهای فرهنگی باید هم هنرمندانه کار کنیم هم خوب فکر کنیم و پشتوانه تحقیقاتی خوبی داشته باشیم که شبکه افق این ها را با هم دارد.

معاون سیما درباره مشکلات مالی رسانه ملی گفت: تلویزیون بدهی زیادی دارد و مجلس و دولت باید کمک کنند تا این مشکلات برطرف شوند. ما نمی توانیم مانند پروژه عمرانی کارها را متوقف کنیم. ما دچار بحران مالی هستیم و این انرژی زیادی از ما می گیرد. البته شبکه افق از ابتدا پشتوانه مالی خوبی داشته است.

وی افزود: شبکه سبک زندگی و در قالب فرهنگی است و قرار است هویت همه ایرانیان را بازبخشی کند. در کشور ما به خصوص در قشر جوان ما دچار بحران هویت هستیم و وظیفه شبکه افق این است که روی هویت کار کند. هم هویت ایرانی هم دینی باید احیا شود و انقلاب اسلامی هم جدا از این دو وجهه هویتی نیست.

معاون سیما تاکید کرد: ما دیگر وقت آزمون و خطا نداریم دیگر باید همه برنامه هایمان بامحتوا، هدفمند، شجاع و جذاب باشد. شبکه افق الان اینگونه است ولی باید این راه را پرقدرت ادامه دهد.

در ادامه برنامه سایت شبکه افق توسط پورمحمدی افتتاح شد./مهر

9 اسفند 1393