h طلبه ها یک سال شهریه خود را به سازنده سریال موسی دادند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

طلبه ها یک سال شهریه خود را به سازنده سریال موسی دادند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,طلبه ها یک سال شهریه خود را به سازنده سریال موسی دادند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,طلبه ها یک سال شهریه خود را به سازنده سریال موسی دادند

طلبه ها یک سال شهریه خود را به سازنده سریال موسی دادند

۱۰۰ نفر از طلاب استان همدان در راستای کمک به فرج الله سلحشور برای ساخت مجموعه «موسی(ع)» و موضوع و محتوای ضدصهیونیستی آن شهریه یکسال خود را به سلحشور اهدا کردند.

بنا بر این گزارش، فرج الله سلحشور در این باره به فارس گفت: پروژه «موسی(ع)» به دلیل مسائل مالی هنوز کلید نخورده است و به محض اینکه مشکل بودجه آن حال شود کار ساخت آن را آغاز می‌کنم. شک ندارم به دلیل قصه جذابی که این اثر دارد مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد.

او اضافه کرد: متاسفانه این روزها مشکلات مالی باعث می‌شود که فیلم‌ها و سریال‌های ارزشی ما از روند تولید باز بمانند در حالی که ما باید بستر را به گونه‌ای فراهم کنیم که این آثار ساخته شوند. شک نداشته باشید آثاری که سوژه‌هایشان برگرفته از مباحث قرآنی است بهترین سفیر ما به شمار می‌روند و می‌توانند ما را در جهت پیشبرد اهداف‌مان یاری کنند.

کارگردان سریال«یوسف پیامبر(ع)» ادامه داد: سریال «حضرت یوسف(ع)» این روزها از کشورهای عرب پخش می‌شود و خوشبختانه با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبان مواجه شده است. دلیلش هم این است که این اثر روایت قرآنی را در دل خودش دارد. ما در این آثار حتی اهداف مهدویت خودمان را هم جا داده بودیم که خوشبختانه این اهداف در حین نمایش در آن کشورها با سانسور مواجه نشد.

سلحشور تصریح کرد:هنر بهترین وسیله برای انتقال فرهنگ و مذهب است و در بسیاری از موارد بهتر از سایر ارکان‌ها می‌توانیم از آن بهره بگیریم. کشورهای مختلف به راحتی با بهره‌گیری از هنر، تفکرات‌شان را به ما منتقل می‌کنند در حالی که ما از این موضوع آن‌طور که باید بهره نمی‌گیریم.

وی در مورد تعداد قسمت های سریال حضرت موسی گفت:این مجموعه در ۷۲ قسمت تولید می‌شود که از آن ۶ فیلم سینمایی هم درخواهد آمد. این ۶ فیلم سینمایی به کودکی حضرت موسی (ع)، ازدواج ایشان، داستان خضر و موسی، بقره، برج فرعون و همچنین کل داستان زندگی آن حضرت می‌پردازد. ما سعی کردیم در حین نگارش به گونه‌ای عمل کنیم که ضمن جذاب بودن به اصل قصه هم کاملا وفادار باشیم.

سلحشور همچنین اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای حمایت از کمک به ساخت و تولید حضرت موسی(ع) مبالغ خود را به شماره حساب ۱۰۸۳۴۰۳۹۰۰۰۱ بانک ملی شعبه ولایت به نام موسسه فرهنگی و هنری تبیان واریز کنند.همچنین کسانی که به دنبال راه آسان‌تری برای واریز کمک‌های خود هستند می‌توانند از شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۶۳۸۳ برای واریز هدایای خود استفاده کنند. منبع: فارس

9 اسفند 1393