h دختر بدكاره مصری در ميدان التحرير از سوی انقلابيون طرد شد + فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دختر بدكاره مصری در ميدان التحرير از سوی انقلابيون طرد شد + فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دختر بدكاره مصری در ميدان التحرير از سوی انقلابيون طرد شد + فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دختر بدكاره مصری در ميدان التحرير از سوی انقلابيون طرد شد + فیلم

دختر بدكاره مصری در ميدان التحرير از سوی انقلابيون طرد شد + فیلم

جوانان خشمگین مصری "علیا مهدی" دختری که با شعارهای ضد اسلامی خود در فضای اینترنتی جنجال به پا کرده بود را از میدان التحریر اخراج کردند.

به گزارش فارس، "علیا مهدی" دختر مصری که در هفته گذشته در اقدامی نمادین تصاویر برهنه خود را در "فیس بوک" قرار داده بود و از این طریق اعلام کرده بود که با اسلام مخالف است، توسط جوانان انقلابی از میدان التحریر اخراج شد.

اقدام علیا مهدی که بازتاب زیادی در رسانه های غربی داشت، این رسانه ها وی را به عنوان نمادی از جوانان مصری معرفی کردند تاکید کردند که این حرکات به عنوان نشانه ای دال بر ضد اسلامی بودن انقلاب جوانان در این کشور شناخته می‌شد.

شبکه های بی بی سی فارسی و صدای آمریکا نیز با مانور روی این سوژه مصنوعی سعی در ضد اسلامی نشان دادن حرکت جوانان مصری داشتند.

نکته قابل توجه این است که نامزد علیا مهدی یکی از اعضای حزب لیبرال "الغد" رقیب اخوان المسلمین است و پیش تر در زمان حکومت حسنی مبارک چند بار وی به دلیل اهانت به ادیان دستگیر شده بود که تعدادی از حامیان وی در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی تجمعاتی برگزار کرده بودند.

دانلود

...

...

5 آذر 1390