h نکات بهداشتی داعش برای سربریدن! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نکات بهداشتی داعش برای سربریدن!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نکات بهداشتی داعش برای سربریدن!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نکات بهداشتی داعش برای سربریدن!

نکات بهداشتی داعش برای سربریدن!

نکات بهداشتی داعش برای سربریدن! گروه تروریستی تکفیری داعش که به قصاوت قلب و خشونت شدید علیه مخالفان و منتقدان خود معروف است، اخیرا دستورالعملی را در اینترنت منتشر کرده است که در آن، مراقبت های بهداشتی در حین «ذبح مردم» برشرمده شده و از سربازان خود خواسته است این مراقبت ها را رعایت کنند.
چگونه مردم را ذبح کنید که به خودتان آسیب وارد نشود؟! +عکس
در ابتدای این دستور العمل، پزشک وابسته به داعش ادبیات اغراق آمیزی را علیه تروریست های ذبح کننده به کار گرفته اند. القابی که در ابتدای نامه برای مخاطب قراردادن سربازان داعش به کار رفته است، عبارتند از «برادران توحیدی»، «کسانی که سینه ها را شفا و خفتگان را بیدار می کنید»، «کسانی که در دست های شما داروها و شفاهای شگفت انگیزی است که کتاب طب از وصف آن عاجز است»، «ای افتخار ما، عزیزان ما، قهرمانان ما»، «ای کسانی که سر کفار و مرتدین در دولت عزیز خلافت اسلامی را از تن جدا می کنید» و... نامه با چنین تعابیری آغاز می شود و بلافاصله پزشکان باید مراتب درود و ارادت خود به تروریست ها را بیان کنند! در سطر بعدی این پیام آمده است: «بزرگی و قهرمانی شما بر ما پوشیده نیست. به واسطه شما و جهاد شماست که بدن ما شفا می یابد و رعب و وحشت در قلوب کافران و یارانشان جولان می دهد.» پزشک داعش در ادامه شعری را در مدح و ثنای تروریست های داعشی درج کرده اند و پس از آن شعر، بار دیگر زبان به تملق گشوده اند و تلاش کرده اند از این تملق پلی بسازند تا دستور العمل شنیع خود را بیان کنند: «شما دلاروان، تاج سر ما هستید. به راستی که شما بر ما برتری دارید و ما به عنوان خادمان شما موظفیم آن چه می دانیم و می توانیم را در راه تقویت و پشتیبانی از شما به کار گیریم. در همین رابطه، تعدادی نکات بهداشتی را خدمتتان عرض می کنیم تا به این ترتیب بتوانیم سهمی اندک در حماسه ها و دلاوری های شما داشته باشیم.
چگونه مردم را ذبح کنید که به خودتان آسیب وارد نشود؟! +عکس
این دستورات، در رابطه با عملیات غرورآفرین "ذبح" است که لرزه بر اندام بدخواهان دولت خلافت افکنده است. این دستورات احتیاطی، هیچ گونه خللی در عملیات ذبح ایجاد نمی کند، اما می تواند ضامن سلامت بیش تر سپاهیان خلافت اسلامی باشد تا بتوانند در راه غرورآفرین و عزت بخش جهاد، با توان جسمی و فیزیکی بیش تری به جنگ تروریسم کفار بروند. بی تردید سلامتی سپاهیان اسلام، آرزوی همه مسلمانان و مؤمنان است.» پزشک داعشی در ادامه پیام خود، ادبیات معمول پزشکی را به کار گرفته و بعد از یک مقدمه توضیحی، 9 دستور العمل احتیاطی را برای جلادهای تروریست برشمرده است تا در حین ذبح، سلامتی آنان تهدید نشود. متن کامل این بخش به شرح زیر است: همان گونه که می دانید پوشش های معمول مانند دستکش و ماسک، یکی از مؤثرترین و مهم ترین ابزارهای پیشگیری سرایت بیماری از سوی مجرمان است و در همه بیمارستان و درمانگاه ها، نسبت به رعایت این نکات اهتمام دارند. دستکش ها "به اذن خدا" مانع تماس مستقیم و بی واسطه دست افراد با بیماران و مجرمان می شود؛ در حالی که می دانیم بسیاری از ویروس ها، باکتری ها و میکروب ها از طریق تماس مستقیم فیزیکی منتقل می شود. امروزه دستکش های پیشرفته و ساده ای وجود دارد که ابدا محدودیتی برای استفاده کنندگان ایجاد نمی کند، اما می تواند ضامن سلامتی آنان باشد. نکته دوم در مورد این دستکش ها، نقش آنان در مهار و مدیریت تعرق یا زخم های احتمالی برآمده از نبرد است. می دانیم که در اثر تعرق – که به هر حال برای مجرمانی که قرار است ذبح شوند، امری معمول است – میکروب ها به راحتی منتقل می شوند و این دستکش می تواند خطر مربوطه را دفع کند.
چگونه مردم را ذبح کنید که به خودتان آسیب وارد نشود؟! +عکس
برای استفاده مفید از دستکش، رعایت نکات 9 گانه ذیل اهمیت به سزایی دارد: 1-    باید دستکشی را به دست بست که دقیقا متناسب با اندازه دست باشد. لذا پیش از نبرد، همان گونه که لباس رزم دلاوران را دقیق اندازه می گیرند، باید دستکش های متناسب با اندازه دستان را پیش بینی کرد. 2-    باید به صورت مستمر در کوتاه کردن ناخن ها دقت کرد. زیرا اولاً ناخن ها، محل تجمع مناسبی برای میکروب ها و باکتری هاست و واضح است که در میدان نبرد نیز این باکتری ها شیوع بیش تری دارند؛ ثانیاً این ناخن ها باعث پاره شدن زودتر دستکش ها می گردند. 3-    برای هر بار بریدن سر «مجرمان خنزیر» از یک دستکش جدا استفاده شود. 4-    در حین صحبت با کفار، حتما از ماسک استفاده شود. 5-    هر گاه در شرایط اضطراری، مجبور بودید دست خود را به شیء خاصی بزنید و دستکش نیز در دسترس نبود؛ حتما با پشت دست خود این کار را انجام دهید یا از یکی از برادران یا حاضران در صحنه کمک بجویید. 6-    وقتی دستکش ها و ماسک را کنار می گذارید (در می‌آورید)، باید از موردی شروع کنید که کاربری بیشتری داشته و احیانا آلوده تر است. به عنوان نمونه اگر با دست راست خود بیش تر کار کرده اید، باید ابتدا دستکش راست را از دست خارج کرده و سپس نسبت به خارج کردن دستکش چپ و پس از آن ماسک اقدام کنید. 7-    در حین خارج کردن دست از دستکش، دقت کنید که با دستکش دست دوم، تنها دیواره خارجی دستکش اول را بگیرید و برای دست دوم نیز از همان ابتدا دیواره داخلی دستکش دست اول را به دست بگیرید. به عنوان نمونه اگر می خواهید ابتدا دستکش دست راست را خارج کنید، باید با دست (دستکش) چپ، دیواره خارجی دستکش راست را گرفته و دستتان را از دستکش خارج کنید؛ سپس با دست راست خود دیواره داخلی دستکش چپ را گرفته و دستکش چپ را از دست دربیاورید. 8-    دستکش‌های مصرف‌شده را در کسیه‌های زباله سرپوشیده بیندازید. به ویژه زمانی که «کافر خنزیر» به مرض2های دنیوی مانند ایدز و سل مبتلا بود، ضروری است که کیسه های زباله را نیز فورا پلمب کنید. 9-    بعد از هر بار مصرف دستکش، دست های خود را با دقت بشویید.
چگونه مردم را ذبح کنید که به خودتان آسیب وارد نشود؟! +عکس
این پزشک داعش – که باید برای سلامتی انسان ها سوگند خورده باشد – در پایان دستورالعمل خود نوشته است: «با رعایت نکات احتیاطی فوق، همه ما با ذبح کافران و مرتدان، دریایی از خون به راه می اندازیم. دریای خونی که قلوب مؤمنان را شفا می بخشد.» گفتنی است یکی از شعارهای بسیار معروف این گروه تروریستی از سال ها قبل، شعار «جئناکم بالذبح» (با سر بریدن، پیش می آییم) بوده است و حتی به تعدادی از جلادهای خود با افتخار لقب «ذبّاح» (کسی که بسیار ذبح می کند) داده بودند.
7 اسفند 1393