h فرزند جوان ترین والدین ایرانی،رایگان مداوا شد +عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرزند جوان ترین والدین ایرانی،رایگان مداوا شد +عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرزند جوان ترین والدین ایرانی،رایگان مداوا شد +عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرزند جوان ترین والدین ایرانی،رایگان مداوا شد +عکس

فرزند جوان ترین والدین ایرانی،رایگان مداوا شد +عکس

فرزند جوان ترین والدین ایرانی،رایگان مداوا شد +عکس رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان گفت: هزینه های درمان علی اصغر فرزند جوانترین پدر ایران رایگان است. محمد فخر اظهار داشت: در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان کمک به بیمارانی که به لحاظ مالی دچار مشکل هستند روالی طبیعی است و همواره سعی می شود با شناسایی این موارد از طریق مددکاری مشکل آنها رفع شود.
درمان فرزند جوانترین پدر ایران رایگان شد
وی با اشاره به بستری شدن علی اصغر دو ماهه در این بیمارستان ادامه داد: با توجه به اینکه پدر این کودک جوانترین پدر ایران بوده و به لحاظ مالی دچار مشکل است هزینه های درمانی وی در این بیمارستان رایگان خواهد بود. رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان علت بستری شدن علی اصغر در بیمارستان را عفونت تنفسی عنوان و تصریح کرد: ابتدا این کودک در یکی دیگر از بیمارستنان های شهر کرمان بستری می شود که بعد از بهبود ترخیص و به منزل منتقل می شود اما بعد از گذشت دو روز حال وی بد شده و این بار کودک در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) بستری می شود. فخر با اشاره به اینکه علی اصغر شش روز در این بیمارستان بستری بوده و تحت مداوا قرار گرفته است، افزود: براساس گفته های دکتر رضایی فوق تخصص نوازادان که پزشک معالج وی است این بیمار فردا از بیمارستان مرخص می شود. وی در خصوص مشکل قلبی علی اصغر نیز گفت: این تشخیص در بیمارستان دیگری داده شده بود که بعد از بررسی پزشکان ما این مورد رد شد و تنها مشکل وی عفونت ریوی است که با معالجات صورت گرفته رو به بهبود بوده و در حال حاضر از حال عمومی خوبی برخوردار است.
3 اسفند 1393