h آیفون جدید زودتر از موعد مقرر رونمایی می شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آیفون جدید زودتر از موعد مقرر رونمایی می شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آیفون جدید زودتر از موعد مقرر رونمایی می شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آیفون جدید زودتر از موعد مقرر رونمایی می شود

آیفون جدید زودتر از موعد مقرر رونمایی می شود

آیفون جدید زودتر از موعد مقرر رونمایی می شود
در حالی که هنوز بیش از چند ماه از ورود آیفون 6 به بازار هوشمند‌ها نگذشته است، شایعاتی شکل گرفته، مبنی بر اینکه اپل به زودی هوشمند جدید خود را روانه این بازار می‌کند. نام این هوشمند جدید آیفون 6s باشد یا آیفون 7 باید پرسید، این شایعات در خصوص آن چه اطلاعاتی می‌دهند؟

به گزارش «تابناک»، شاید تا کنون شما نیز شایعاتی در خصوص نسخه بعدی هوشمند اپل شنیده باشید؛ اما این شایعات تا چه حد واقعی هستند و اطلاعاتی که راجع به نسخه بعدی هوشمند اپل می‌دهند چیست؟ ما در اینجا سعی می‌کنیم نگاهی دقیق تر به این موضوع داشته باشیم.

آیفون 6s یا آیفون 7 تا پایان سال به بازار می آید؟

نام و تاریخ ورود آیفون جدید به بازار

گویا قرار است، نسخه بعدی آیفون با نام آیفون ۷ یا آیفون 6s در ماه سپتامبر و در مقر اصلی اپل در سانفرانسیسکو رونمایی شود. این تاریخ و حدس و گمان پیرامون آن بر اساس سابقه اپل در معرفی هوشمند‌های جدید خود در هفته دوم ماه سپتامبر هر سال است. از هم اکنون پیرامون نام این هوشمند جدید مباحثی در گرفته است. آنچه مشخص است اینکه سابقه اپل نشان می‌دهد در بین هر دو نسخه اصلی ـ مثلا پنج و شش ـ یک نسخه میانی با نام XS روانه بازار می‌کند. در نتیجه می‌توان گفت، شاید نسخه بعدی هوشمند اپل با نام iPhone 6s روانه بازار شود. اما در این میان، برخی حدس و گمان‌های قوی حاکی از آن است که این رویه از سوی اپل شکسته خواهد شد و این شرکت، هوشمند بعدی خود را با نام iPhone 7 روانه بازار می‌کند. این حدس و گمان‌ها بر این پایه است که اپل معمولا نسخه‌های S خود را به عنوان نسخه‌های میانی و نه کامل روانه بازار می‌کند، در حالی که اکنون با رقابت شدیدی که در بین پرچمداران در بازار در گرفته، این شرکت به دنبال تثبیت جایگاه پرچمدار خود به عنوان یک هوشمند قابل اعتنا و احترام است. سه نسخه مختلف از آیفون جدید اپل دو نسخه با اندازه‌های متفاوت از آیفون 6 را به بازار معرفی کرد. حال شایعات بر این اساس است که نمونه بعدی آیفون از سه نسخه تشکیل می‌شود. قرار است در کنار یک نسخه ۵. ۵ اینچ و نسخه معمول ۴و۷ اینچ اپل، نسخه سنتی ۴ اینچ از آیفون را نیز روانه بازار کند که با عنوان آیفون 7 یا 6s با پسوند mini خواهد بود.
آیفون 6s یا آیفون 7 تا پایان سال به بازار می آید؟
این می‌تواند یک استراتژی جالب برای شرکت اپل باشد که به وسیله آن همه سلایق در بازار را پوشش دهد. البته به همین میزان برای این شرکت یک عقب نشینی جدی تلقی می‌شود؛ هرچند اپل می‌تواند با این توجهی مسأله را حل و فصل کند که آیفون ۵S با صفحه ۴ اینچ هنوز در بازار به فروش می‌رود. آنچه مشخص است، اینکه شایعات بر این باورند که ورود آیفون mini در سال ۲۰۱۵ با احتمال زیادی همراه است. کیفیت صفحه نمایش آیفون جدید از آنجایی که آیفون 6 مجهز به صفحه نمایش یاقوتی نشد، همچنان شبح این صفحه نمایش بر شایعات مربوط به آیفون 7 سایه انداخته است. گفته می‌شود، شرکت اپل به شدت در حال کار با Faxconn برای تولید صفحه نمایش یاقوتی برای آیفون بعدی است. البته هر چند گفته می‌شود، صفحه یاقوتی بعد از الماس مقاوم‌ترین صفحه در برابر خراشیدگی است، در عین حال در برابر خرد شدگی چندان مقاومتی ندارد. این نکته را «جیمز کلاپین» از مدیران شرکت Corning که تولید کننده Gorilla Glass است، گفته بود. لذا برخی بر این باورند که نسخه بعدی صفحه نمایش آیفون نمونه‌ای ضد خش و ضد خرد شدگی از Gorilla Glass خواهد بود. از آنجایی که اپل سابقه همکاری طولانی مدتی با Corning دارد، هیچ بعید نیست که نسخه بعدی آیفون همچنان از این نوع صفح%
23 بهمن 1393