h رسایی: بابک زنجانی 5میلیارد به ستاد بنفش کمک کرده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رسایی: بابک زنجانی 5میلیارد به ستاد بنفش کمک کرده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رسایی: بابک زنجانی 5میلیارد به ستاد بنفش کمک کرده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رسایی: بابک زنجانی 5میلیارد به ستاد بنفش کمک کرده است

رسایی: بابک زنجانی 5میلیارد به ستاد بنفش کمک کرده است

رسایی: بابک زنجانی 5میلیارد به ستاد بنفش کمک کرده است
حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در «اینستاگرام» خود مطلبی را با عنوان «کمک 5/000/000/000 تومانی» بابک زنجانی به ستادهای انتخاباتی بنفش منتشر کرد.
کمک ۵ میلیارد تومانی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی بنفش
متن این مطلب که با عکس ذیل منتشره شده، به شرح زیر است: این ضرب‌المثل فارسی، حکایت این روزهای اخبار مرتبط با دریافت کمک‌های مالی انتخاباتی این و آن است. شنیده‌ها حکایت از کمک مالی 5/000/000/000 تومانی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی بنفش در انتخابات یازدهم می‌کند که در مقایسه با کمک 10 یا 15 میلیون تومانی رحیمی به برخی نمایندگان مجلس هشتم، هیچ است، هیچ! ما بابت محاکمه رحیمی از دستگاه قضایی تشکر می‌کنیم و برای دیگر متهمان مالی مثل مهدی هاشمی و یا دیگر کمک‌بگیران انتخاباتی، همین قاطعیت و صدور احکام متناسب را انتظار داریم. رحیمی در سال 87 و به هنگام انتخابات مجلس هشتم، پیشنهاد این کمک 15 میلیون تومانی را به بنده هم داد که نپذیرفتم. در سال 91 هم وقتی در مصاحبه‌ای این موضوع را افشا کردم، از من شکایت کرد که در نهایت در دادگاه تبرئه شدم. اکنون با اینکه 70 درصد از نمایندگان مجلس هشتم تغییر کرده‌اند، برخی برگه‌ای دستشان گرفته‌اند که بله! باید معلوم شود کدام یک از نمایندگان این کمک مالی را برای انتخابات گرفته‌اند! به نظرم خوب است این مشخص و بررسی شود که آیا این نمایندگان مطلع بوده‌اند که این مبالغ از کجاست یا نه، اما قبل از آن بهتر است تکلیف دریافت کمک 5/000/000/000 میلیاردی ستاد انتخاباتی بنفش از بابک زنجانی مشخص شود. اصحاب بنفش پاسخ دهند که این مبلغ هنگفت بر چه اساسی و از کدام منابع بابک‌خان بوده است؟ آیا این همان پولی نیست که هر از گاهی وزیر نفت دولت یازدهم از خوردن و بردن آن سخن می‌گوید و آقای جهانگیری صفت و نشانی آن را می‌دهد؟! ظاهراً با هنر رسانه‌های این جماعت، چوب بابک زنجانی را دیگران می‌خوردند و پیازش را این جماعت به رنگ بنفش! راستی درخت گردوان به این بزرگی، درخت خربزه الله‌اکبر! اگر حکم رحیمی آن بود که صادر شد، حکم دریافت کمک 5 میلیاردی از بابک زنجانی چقدر است؟ آیا حالا که (ح - ف) برای ادای توضیحات احضار شده، آقایان مسئول عصیانی که تاکنون 47 ناسزا نثار منتقدان کرده‌اند، خودشان را کنترل می‌کنند یا باز هم در یکی از سخنرانی‌های بعدی، ناسزایی نصیب منتقدان می‌کنند؟ آیا باز هم با فضاسازی به وسیله شوهر خواهرهایی که در هیأت‌های مختلف کاشته‌اند، برای منتقدین احکام شدید و غلیظ ساختگی صادر می‌کنند تا با فضاسازی رسانه‌ای به قول خودشان، زبان منتقدان را کوتاه کنند؟ راستی فراموش کردم یادآوری کنم که بهترین دفاع، حمله است.
منبع: فارس
19 بهمن 1393