h ژاپن هم از کاپ2015حذف شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ژاپن هم از کاپ2015حذف شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ژاپن هم از کاپ2015حذف شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ژاپن هم از کاپ2015حذف شد

ژاپن هم از کاپ2015حذف شد

شاگردان مهدی علی سرمربی جوان امارات امروز بزرگترین شگفتی مسابقات را رقم زدند تا ما نیز به ارزش پیروزی بازیکنان تیم‌ملی مقابل امارات در دور قبلی بیشتر پی ببریم.
اماراتی ها که در ابتدای تورنمنت هیچ کس روی آنها حساب بازنمی کرد مسابقات را با یک برد پرگل مقابل قطر آغاز کردند و سپس با پیروزی مقابل بحرین به دیدار ایران آمدند که در نهایت با وجود شکست به عنوان تیم دوم مقابل ژاپن قرار گرفتند. امروز در شرایطی که هیچ کس روی امارات و پیروزی اش حساب نمی‌ کرد، آنها با یک بازی رو به جلو و شجاعانه حریف را شکست دادند و به جمع 4 تیم برتر آسیا رسیدند. با این پیروزی این احتمال وجود دارد که عمر عبدالرحمان ستاره مو فرفری فوتبال امارات به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت هم شناخته شود. اتفاقی که در صورت رخ دادن اندوه و دریغ ما را بیشتر خواهد کرد. البته امارات برخلاف همیشه یک تیم دوست داشتنی و رو به جلوست که حتی می‌ تواند برای استرالیای میزبان هم دردسر درست کند. آنها قوی ترین تیم تورنمنت را شکست دادند و به دور بعد صعود کردند.
 
3 بهمن 1393