h مانکن معروف عضو جدید داعش شد!+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مانکن معروف عضو جدید داعش شد!+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مانکن معروف عضو جدید داعش شد!+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مانکن معروف عضو جدید داعش شد!+تصاویر

مانکن معروف عضو جدید داعش شد!+تصاویر

مانکن معروف عضو جدید داعش شد!+تصاویر

گروهک تروریستی داعش که هر روز اخبار جدیدی از رفتار بی شرمانه و ضد انسانی آنها منتشر می شود متاسفانه دارای قدرت جذب بسیار بالایی نیز شده است به شکلی که مرتبا در کنار اخبار جنایات وحشیانه انها اخباری هم از پیوستن داوطلبانه تعدادی از کشورهای مختلف مخصوصا کشورهایی که بیشتر ادعای ازادی و حقوق بشر دارند به داعش منتشر می شود.در آخرین خبر منتشره از عضویت یک مانکن در داعش می شنویم.

یک مانکن استرالیایی به تازگی به سوریه رفته است و به عنوان عضو داعش در آمده است. وی آرزو دارد سر مردم زیادی را ببرد. شارکی جاما یک شهروند دورگه استرالیایی است که زمانی با شرکت های تبلیغاتی در بازار پوشاک ملبورن و سیدنی همکاری می کرد، اما به پیشنهاد یکی از دوستانش در دانشگاه، تصمیم به ترک کشور گرفت و راهی سوریه و سپس فلوجه در عراق شد تا از این به بعد به عنوان یکی از اعضای داعش به جان مردم سوریه و عراق بیافتد.

عضو جدید داعش قبلا یک مانکن استرالیایی بوده است + تصاویر

شارکی جاما، یکی از آدمکش های استرالیایی داعش در زمانی که مانکن بود، باعث توجه رسانه های بین المللی به وی و وضعیت سیاسی و اجتماعی استرالیا و ادعاهای مقامات این کشور شده است.

عضو جدید داعش قبلا یک مانکن استرالیایی بوده است + تصاویر عضو جدید داعش قبلا یک مانکن استرالیایی بوده است + تصاویر
2 بهمن 1393