h درخواست رابطه جنسی یک زوج محکوم به اعدام!/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

درخواست رابطه جنسی یک زوج محکوم به اعدام!/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,درخواست رابطه جنسی یک زوج محکوم به اعدام!/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,درخواست رابطه جنسی یک زوج محکوم به اعدام!/عکس

درخواست رابطه جنسی یک زوج محکوم به اعدام!/عکس

درخواست رابطه جنسی یک زوج محکوم به اعدام!/عکس

دو زوج جوان هندی به نامهای خاویر سینگ و همسرش سونیا به علت ادم ربایی و قتل محکوم به اعدام شده اند. حکم دادگاه صادر و اعدام آنها حتمی است اما این دو زوج با کمک وکیلشان با پیشنهاد جنسی به دادگاه ۹ ماه دیگر مرگ خود را به تعویق انداخته اند. آنها از دادگاه عالی هاریانا پنجاب درخواست نموده اند به آنها اجازه دهد تا با یکدیگر رابطه جنسی برقرار نموده و صاحب فرزند شوند تا نسلشان از بین نرود.

پدر خاویر تک فرزند است و چنانچه او هم اعدام شود برای همیشه دودمان او از بین خواهد رفت. دادگاه در ابتدا مخالفت نمود اما بعدا با توجه به ماده ۲۱ قانون اساسی که مجوز فرزند دارد شدن را به زوجه می دهد مقدمات عمل آنها را فراهم نمود. خاویر به همراه خانمش سونیا تا هنگام بدنیا آمدن فرزندشان از دار مجازات نجات می یابند.

آنها متهم به ادم ربایی پسر ۱۶ ساله هستند که از خانواده ثروتمند بوده و در قبال آزادی وی خواهان پول هنگفت بوده اند. اما نقشه شومشان به ثمر نمی نشیند و توسط پلیس دستگیر می گردند.

 
2 بهمن 1393