h واکنش پدر گلشیفته فراهانی به اقدام دخترش! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

واکنش پدر گلشیفته فراهانی به اقدام دخترش!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,واکنش پدر گلشیفته فراهانی به اقدام دخترش!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,واکنش پدر گلشیفته فراهانی به اقدام دخترش!

واکنش پدر گلشیفته فراهانی به اقدام دخترش!

بهزاد فراهانی، پدر گلشیفته فراهانی در پاسخ به سوال سایت فرهنگ نیوز در خصوص متن منتشر شده منتسب به وی در فیس‌بوک گفت: «صفحه‌ای در فیس بوک ندارم».

در روزهای گذشته متنی منتسب به بهزاد فراهانی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان از اعتراض این بازیگر کشورمان به اقدام اخیر دخترش داشت.

متن منتشر شده در فضای مجازی به شرح ذیل است:

تو را دخترم نمیخوانم، چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی. تو را دخترم نمی نامم چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی، فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم، از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری، بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی، دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند، فرزند، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی، کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد.

کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت ،

که فقط یک پدرو خرد کردی . با من چه کردی

ای غریبه …!'

لازم به ذکر است در سالهای گذشته بهزاد فراهانی در قبال انتشار تصاویر نیمه برهنه دخترش در شبکه های اجتماعی و رسانه ها موضعی جدی نگرفته بود و اظهار داشته بود که مسائل دخترم به من مربوط نمی شود.

27 دی 1393