h ویژه کاری بی بی سی و جرس برای همایش اصلاح طلبان! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ویژه کاری بی بی سی و جرس برای همایش اصلاح طلبان!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ویژه کاری بی بی سی و جرس برای همایش اصلاح طلبان!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ویژه کاری بی بی سی و جرس برای همایش اصلاح طلبان!

ویژه کاری بی بی سی و جرس برای همایش اصلاح طلبان!

ویژه کاری بی بی سی و جرس برای همایش اصلاح طلبان!

سایت بی‌بی‌سی فارسی و جرس به تقدیر ویژه از همایش امروز اصلاح‌طلبان و رویکرد سخنرانان این مراسم در حمایت از سران فتنه پرداختند.

پس از همایش سراسری اصلاح‌طلبان که عصر امروز 25 دی با حضور فعالان اصلاح‌طلب در کانون توحید برگزار شد، یکی از محورهای اصلی سخنرانان این مراسم تاکید بر رفع حصر موسوی و کروبی بود و همه سخنرانان این همایش به طور ویژه به حمایت از سران فتنه پرداختند که با تشویق مکرر حضار نیز همراه بود.

در همین زمینه سایت جنبش راه سبز (جرس) تریبون رسمی جریان فتنه نیز در همین زمینه نوشت «تاکید بر رفع حصر و آرزوی سلامتی برای رهبران جنبش سبز وجه مشترک سخنرانان همایش سراسری اصلاح‌طلبان بود که این همایش می‎تواند آغازی برای مانور قدرت آنان باشد.»

همچنین بنگاه خبر پراکنی بی‌بی‌سی فارسی عصر امروز 25 دی، در گزارشی با عنوان «همایش سراسری اصلاح‌طلبان بدون خاتمی برگزار شد» تیتر اول خود را به این همایش اختصاص و این مراسم را ویژه پوشش داد.

بی‌بی‌سی در همین رابطه نوشت «محمد خاتمی، رئیس‌جمهور پیشین ایران و رهبر عمده اصلاح‌طلبان، در این جلسه شرکت نداشته و برای آن پیامی فرستاده است.»/فارس

26 دی 1393