h تلخ ترین شب گزارشگری عادل فردوسی پور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تلخ ترین شب گزارشگری عادل فردوسی پور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تلخ ترین شب گزارشگری عادل فردوسی پور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تلخ ترین شب گزارشگری عادل فردوسی پور

تلخ ترین شب گزارشگری عادل فردوسی پور

فردوسی‌پور در ابتدای برنامه ضمن خسته نباشید به دست‌اندرکاران ویژه برنامه شبکه سه سیما، با بیان اینکه زحمت زیادی برای این برنامه کشیده‌ شده، توضیحاتی را درخصوص وضعیت تیم ملی کشورمان در بازی‌های جام ملت‌های آسیا و همچنین پیش‌بینی و نتایج این بازی‌ها عنوان کرد.

وی در بخشی از صحبت‌هایش گفت: در بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2006 که ایران مقابل بحرین قرار گرفت، یکی از بدترین شب‌های زندگی من بود؛ خصوصا اینکه گزارشگر آن بازی هم من بودم؛ البته شاید هم این احساس را همه‌ی هموطنان عزیزمان داشتند. اما پس از آن دیدار در رده‌بندی جام ملت‌های 2007 مقابل این تیم پیروز شدیم و همچنین در دیداری دیگر که در تهران صورت گرفت با شش گل مقابل آنها پیروز شدیم و امروز هم که این بُرد اتفاق افتاد و بچه‌ها خوب بازی کردند.

بخش دیگری از صحبت‌های عادل فردوسی‌پور به پاسخ درباره‌ی نحوه‌ی اعزام تیم ملی به استرالیا گذشت و اینکه عنوان می‌شود جای تیم ملی در آنجا مناسب نیست که او تاکید کرد آنچه گفته می‌شود در حد شنیده‌هاست.

فردوسی‌پور گفت: پیمان یوسفی شنبه به استرالیا رسید و از ابتدای ورود تیم ملی حضور نداشت در نتیجه خودمان آنجا خبرنگار نداشتیم و آنچه گفته می‌شود در حد شنیده‌هاست. ما به لحاظ برگزاری بازی‌های تدارکاتی در زمره‌ی بدترین‌ها بودیم و خیلی خوشحالیم بعضی بازکنان فرصت پیدا کردند خودشان را نشان دهند.

ادامه‌ی صحبت‌های فردوسی‌پور در این بخش به انتقاد از تعداد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی و ارزیابی‌اش از گروهی که تیم ملی در آن قرار گرفته است، گذشت.

وی همچنین به حضور پرشور تماشاگران ایران در بازی روز گذشته تیم ملی کشورمان مقابل بحرین اشاره کرد و گفت: احساس غربت و دوری از وطن، عشق و علاقه مردم به ایران را بیشتر کرده و جو حاکم بر استادیوم بسیار پرشور بود.

عادل فردوسی‌پور در عین حال با اشاره به وجود تماشاگران ایرانی که در ورزشگاه حضور داشتند، گفت: تمام کسانی را که دوربین نشان داد و نداد، همه ایرانی بودند.

فردوسی‌پور این جمله را در حالی گفت که می‌خندید و در ادامه واکنش و خنده‌ی رضا جاودانی را هم به همراه داشت.

پخش مصاحبه پیمان یوسفی با علی کفاشیان و همچنین نبی - سرپرست تیم ملی در استرالیا - پس از اتمام کنگره AFC از دیگر بخش‌های آسیا 2015 شامگاه گذشته بود.

عادل فردوسی‌پور که تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه «2014» ویژه جام جهانی را برعهده داشت، به طور مستمر با برنامه «آسیا 2015» همکاری ندارد.

رضا جاودانی - تهیه‌کننده برنامه «آسیا 2015» - درباره‌ی علت این مساله توضیحاتی را ارائه داده و گفته بود: پیش از این با عادل فردوسی‌پور برای اجرای این برنامه صحبت‌هایی داشتیم که ایشان به علت گرفتاری‌های کاری و کارهای دانشگاهی‌اش نتوانست با ما همراه شود.

23 دی 1393