h لاین، واتس‌آپ و تانگو فیلتر خواهد شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

لاین، واتس‌آپ و تانگو فیلتر خواهد شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,لاین، واتس‌آپ و تانگو فیلتر خواهد شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,لاین، واتس‌آپ و تانگو فیلتر خواهد شد

لاین، واتس‌آپ و تانگو فیلتر خواهد شد

لاین، واتس‌آپ و تانگو فیلتر خواهد شد

با دستور مقام قضایی ۳ نرم افزار پیام رسان لاین، واتس آپ و تانگو تا ساعتی دیگر فیلتر می‌شود

به گزارش ظهور12 به نقل از فارس ؛ براساس اطلاعات به دست آمده مشخص شد که مقام قضایی دستور فیلترینگ 3 نرم افزار پیام رسان را صادر کرده است.

براساس این اطلاعات قرار است تا ساعتی دیگر 3 نرم افزار تانگو، واتس آپ و لاین فیلتر شده و امکان استفاده از آن فراهم نباشد.

ایرنا نوشت :دقایقی پس از آن که یک منبع آگاه در کمیته تبیین مصادیق مجرمانه از صدور دستور قضایی فیلترینگ نرم افزار های ارتباطی واتس اپ ، تانگو و لاین خبر داد، یک عضو این کارگروه از صدور چنین حکمی ابراز بی اطلاعی کرد. رمضانعلی سبحانی فر عصر چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت تاکنون چیزی در این زمینه به کارگروه نرسیده و اطلاعی از این موضوع نداریم. وی ادامه داد: جلسات کمیته تعیین مصادیق براساس آیین نامه هر دو هفته یکبار برگزار می شود و پرونده هایی که دارای شاکی خصوصی هستند و پرونده های دارای تخلفات مجرمانه یا مصادیق مجرمانه را طبق روال مورد بررسی قرار می دهد، این در حالی است که تاکنون مطلبی در این زمینه به کمیته اعلام نشده است.
17 دی 1393