h تهدید از سوی مقامات آمریکایی و پاسخ سرلشکر سلیمانی‌ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تهدید از سوی مقامات آمریکایی و پاسخ سرلشکر سلیمانی‌,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تهدید از سوی مقامات آمریکایی و پاسخ سرلشکر سلیمانی‌,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تهدید از سوی مقامات آمریکایی و پاسخ سرلشکر سلیمانی‌

تهدید از سوی مقامات آمریکایی و پاسخ سرلشکر سلیمانی‌

تهدید از سوی مقامات آمریکایی و پاسخ سرلشکر سلیمانی‌

https://file.zohur12.ir/2011/11/329019_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی پیش از ظهر امروز در رزمایش 50 هزار نفری بسیجیان در محل مصلای امام علی (ع) شهر کرمان اظهار داشت: زمانی که امام خمینی (ره) در وصیتنامه خود می‌فرماید، "جان من فدای ملتم"، جان من به عنوان یک سرباز کوچک چه ارزشی دارد.

وی تصریح کرد: اگر میلیون‌ها نفر در راه آرمان‌هایی مانند مذهب، دین، ‌پیامبر و راه امام حسین (ع) که هر کدام به تنهایی افتخار شهادت دارد،‌ شهید شوند، ‌ارزشمند است.

این فرمانده دلاور دوران دفاع مقدس ابراز داشت: این تهدید نیست، کمک به شوقی است، برای فرزند دورافتاده از مادر، هزاران نفر در شوق شهادت اشک می‌ریزند.

به گزارش فارس، سرلشکر حاج قاسم سلیمانی پس از اینکه از هزاران بسیجی حاضر در رزمایش بسیجیان در کرمان خواست تا بر دعای وی آمین بگویند، بیان داشت: خداوندا شهادت در راه خودت را به دست دشمنان دینت نصیب من بگردان.

چندی قبل شماری از مسئولان آمریکایی در نشستی رسما و آشکارا پیشنهاد کردند که باید با عملیات‌ محرمانه برخی مسئولان ایران را ترور کرد. عضو بنیاد دفاع از دموکراسی آمریکا درباره سردار قاسم سلیمانی گفت: «تکان بخورید و تلاش کنید یا دستگیرش کنید یا بکشیدش».

3 آذر 1390