h ارزش بازیکنان تیم ملی بالای 108میلیارد تومان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ارزش بازیکنان تیم ملی بالای 108میلیارد تومان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ارزش بازیکنان تیم ملی بالای 108میلیارد تومان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ارزش بازیکنان تیم ملی بالای 108میلیارد تومان

ارزش بازیکنان تیم ملی بالای 108میلیارد تومان

ارزش کل ۲۳ بازیکن ایران در جام ملت های ۲۰۱۵ آسیا حدود ۱۰۸ میلیارد تومان برآورد شده است.
به گزارش خبرآنلاین، بر اساس برآورد سایت معتبر ترانسفرمارکت ارزش کل بازیکنان تیم ملی ایران حدود ۱۹ میلیون پوند تخمین زده شده است که با توجه به نرخ پوند، این مبلغ خدود ۱۰۸ میلیارد و ۱۸۶ میلیون تومان برآورد می شود.
اشکان دژآگه با ارزش بازاری معادل ۲ میلیون و ۶۴۰ هزار پوند (حدود ۱۴ و نیم میلیارد تومان) گران قیمت بازیکن حاضر در تیم ملی ایران است. آندرانیک تیموریان، جلال حسینی، علیرضا جهانبخش، مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و خسرو حیدری بازیکنانی هستند که بالای یک میلیون پوند ارزش گذاری شده اند.
محسن فروزان با ارزشی معادل ۲۲۰ هزار پوند (یک میلیارد و دویست میلیون تومان) ارزان قیمت ترین بازیکن ایران در بازار فوتبال است. رامین رضاییان، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی و علیرضا حقیقی نیز دیگر بازیکنان ارزان قیمت تیم ملی هستند.
البته این ارزش گذاری به معنای این نیست که دستمزد بازیکنان باید معادل این عدد باشد، بلکه بدین معناست که در بازار نقل و انتقالات برای انتقال بازیکنان باید چنین مبلغی به باشگاه فعلی آنها پرداخت شود تا رضایتنامه آنها صادر شود. ضمن آنکه ارزش گذاری بازیکنان با توجه به عملکرد آنها روز به روز دچار تغییر می شود.
11 دی 1393