h دیواری کوتاه تر از دیوار شهرستان الیگودرز نبود! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیواری کوتاه تر از دیوار شهرستان الیگودرز نبود!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیواری کوتاه تر از دیوار شهرستان الیگودرز نبود!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیواری کوتاه تر از دیوار شهرستان الیگودرز نبود!

دیواری کوتاه تر از دیوار شهرستان الیگودرز نبود!

سرقت مسلحانه در الیگودرز بدون اینکه کسی متوجه شود!

در گفت و گو با مردم صمیمی و مهمان نواز شهرستان الیگودر متوجه این موضوع میشویم که از ابتدای سال هیچ نوع تنش خاصی در شهر نبوده و مردم و اهالی بازار نیز از این موضوع ابراز بی اطلاعی کردند,مگر امکان دارد که در چنین شهر کوچکی اتفاق به این بزرگی رخ دهد و هیچ کدام از اهالی شهر متوجه نشوند!

متاسفانه صداوسیما با انتشار این خبر کذب جلوه ی استان لرستان به خصوص شهرستان الیگودرز را خراب کرده و باید پاسخ گو باشد و میتوان این احتمال را هم داد که دیواری کوتاه تر از شهر کوچک الیگودرز پیدا نکرده اند !

در هر صورت شنیدن این شایعه از سایت های مختلف عجیب به نظر نمیرسد اما این اصلا جالب نیست که رسانه هم به این شایعه دامن بزند!

همچنین سردار «قنبری» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان، خبر سرقت مسلحانه از بانک در الیگودرز را کذب محض اعلام کرد و گفت: نمی‌دانم صداو سیما براساس چه مستنداتی این خبر را اعلام کرده که البته باید پاسخگو باشد.

وی با تسلیت شهادت چند نفر از مأموران انتظامی استان اصفهان در درگیری با سارقان مسلح تصریح کرد: رسانه‌ی ملی با اعلام چنین خبری چهره استان لرستان را ناامن می‌کند که این به هیچ وجه قابل قبول نیست.

قنبری ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون ما شاهد هیچ‌ سرقت مسلحانه‌ای در لرستان نبودیم و متاسفیم که این خبر کذب آن هم از رسانه ملی پخش می‌شود.

فرمانده‌ی انتظامی لرستان افزود: امروز مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری لرستان نیز در گفت‌وگو با ایسنا چنین خبری را رد کرده بود. چرا باید صداوسیما به راحتی خبر سرقت را به لرستان نسبت دهد؟

وی در پایان خواستار پاسخگویی صداوسیما در خصوص پخش چنین خبر کذبی شد./آریان صادقی خبرنگار ظهور در شهرستان الیگودرز

8 دی 1393