h ارزان ترین اینترنت سه اپراتورهمراه کدام است؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ارزان ترین اینترنت سه اپراتورهمراه کدام است؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ارزان ترین اینترنت سه اپراتورهمراه کدام است؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ارزان ترین اینترنت سه اپراتورهمراه کدام است؟

ارزان ترین اینترنت سه اپراتورهمراه کدام است؟

ارزان ترین اینترنت سه اپراتورهمراه کدام است؟ کمیسیون تنظیم مقررات به عنوان متولی تعیین نرخ خدمات ارتباطی با مصوبه‌ای سقف قیمت را از 5 ریال به ازای هر کیلو بایت 0.5 ریال کاهش داد و کلیه اپراتورها را ملزم کرد تا نرخ جدید اینترنت همراه را از اول دی‌ماه اجرایی کنند.
به گزارش خبرگزاری دانشجو، در چند روز اخیر حرف و حدیث‌های زیادی در مورد تعرفه‌های اینترنت همراه اپراتورهای کشور مطرح شده است. موضوع به چالش کشیدن این تعرفه‌ها از اول دی ماه که اعمال نرخ آزاد اینترنت همراه لازم‌الاجرا شد، بر سر زبان‌ها افتاد.
کمیسیون تنظیم مقررات به عنوان متولی تعیین نرخ خدمات ارتباطی با مصوبه‌ای سقف قیمت را از 5 ریال به ازای هر کیلو بایت 0.5 ریال کاهش داد و کلیه اپراتورها را ملزم کرد تا نرخ جدید اینترنت همراه را از اول دی‌ماه اجرایی کنند.
همچنین بنا به گفته وزیر ارتباطات و برای حفظ رقابت در بین اپراتورهای مخابراتی مجاز هستند بسته‌های مختلفی ارائه کنند. ارائه هر بسته به سیاست اقتصادی هر اپراتور وابسته است و مشترک به‌عنوان بهره بردار حق انتخاب سرویس‌های مختلف را دارد، اما هیچ یک از اپراتورها حق ندارند از سقف تعرفه مصوب بیشتر دریافت کنند.
همین موضوع باعث شد تا تعرفه بسته‌های اینترنت همراه، ایرانسل افزایش پیدا کند که البته این افزایش قیمت کاملا در چارچوب قانون و با توجه به سقف تعرفه اینترنت همراه اتقاق افتاد. در حال حاضر 2 اپراتور دیگر تغییری در نرخ بسته‌های خود نداشته‌اند.
بنابراین مشترکان می‌توانند براساس نرخ‌های مختلف اپراتورهای فعال، اپراتور خود را انتخاب و سرویس‌های مورد نظر را دریافت کنند.
از همین رو کاربران می‌توانند با توجه به جدول زیر نرخ بسته‌های اینترنتی 3 اپراتور فعال کشور را با یکدیگر مقایسه کنند.
8 دی 1393