h رسانه های جنسی + عكس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رسانه های جنسی + عكس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رسانه های جنسی + عكس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رسانه های جنسی + عكس

رسانه های جنسی + عكس

یکی ازسوژه‌هاي پرطرفدار رسانه‌های غربی درشمار اهداف مربوط به سیاست های استعماری خود در قبال ايران ،پرداختن به مسائل جنسی و ایجاد انقلابی رسانه ای در کلیه جهات آن را شامل می شود.

دیده بان نوشت: یکی ازسوژه‌هاي پرطرفدار رسانه‌های غربی درشمار اهداف مربوط به سیاست های استعماری خود در قبال ايران، پرداختن به مسائل جنسی و ایجاد انقلابی رسانه ای در کلیه جهات آن را شامل می شود. این برنامه ای مدت دار بوده است که در دوره های مختلف رسانه های غربی با محوریت برنامه ها و جذابیت های جنسی، تبلیغات سوء در سایت ها و رسانه های خود می باشد.

RASANEJENS کلیه تصاویر جذاب در سایت ها و عکس های مربوط به آنها و همچنین در کلیه فیلم ها و سریال های پخش شده در این رسانه ها، بهترین و بزرگترین تبلیغات برای ایجاد فضایی مسموم برای جلب مخاطب های گوناگون در کشورهای مختلف از جمله ایران برای سنین مختلف می باشند.

این رسانه ها علاوه بر جلوه های زیبا و جذاب برای مخاطبان که شامل: «عادی سازی روابط جنسی به صورت های مختلف، تصاویر مبتذل، موسیقی های جهت دار، سریال ها و فیلم های پورنو و...» می باشد, مسائل دیگری ازجمله تبعیض جنسیتی و حقوق زن را نیز ملعبه اهداف سیاسی و ضد دین خود می کنند. همچنین این شبکه ها تلاش دارند تا شرایط را بنحوی نشان دهند که سرکوب انرژی جنسی فقط مسئله‌ای در حوزه پزشکی محسوب نمی‌شود، بلکه در تمام کارکردهای زندگی انسانی اختلال ايجاد می‌نماید.کشاندن جامعه به سمت انحطاط و سست عنصری و همچنین از بین بردن کانون گرم خانواده و نقض قوانین اسلام از مهمترین برنامه های این رسانه ها می باشد.

ايران اسلامی برپایه قوانین دین مبین اسلام بر اساس خانواده محوری تکيه دارد. سرپرستی خانواده در اين سرزمين برعهده مردان قرار دارد. بنياد خانواده در ايران "تک همسري" است. مفاهيم ناموس، پاکي، متانت، نجابت، بکارت، تماما برای کنترل فيزيکی و معنوی زنان ابداع شده و در خدمت بقا و استحکام خانواده تک همسر و حفظ نسل درخانواده قرار دارند.

RASANEJENS1

با موشکافی دقیق پديده‌هايی که به عنوان نشانه‌های ظهور انقلاب جنسی در ايران تعبير می‌شوند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، شاهد تلاش بی وقفه این رسانه های غربی در دگرگون کردن اخلاق جنسی حاکم برجامعه می باشیم. در همین راستا تبلیغات شبکه هایی مانند من و تو و بی بی سی فارسی در مورد گسترش روابط جنسی بدون ازدواج «ازدواج سفید» در جامعه ايران از همین طریق انجام میشود. آزادی در روابط بین دو جنس مخالف ، تغییر در سبک زندگی مردم و... .

گسترش تبلیغات در زمینه اقدام به ترميم پرده بکارت، تهيه فيلم‌های پورنوی خانگی و جنون جراحی‌های زيبايی بر اساس برنامه های هدفداری است که در رأس امور کاری این رسانه ها قرار دارد. تبلیغات مختلف در سایت ها و فضای مجازی همچنین برنامه های مختلف در شبکه های غربی که از طریق ماهواره های مختلف در سرتاسر جهان و با اهداف دقیق و برنامه ریزی برای کشورهای مختلف انجام می شود.

در پایان ناگفته نماند که تنها جذابیت های جنسی هدف اصلی در این شبکه ها هستند تا از این طریق اهداف دیگر در حاشیه این مسائل وارد ذهن مخاطب شده و بتوانند از این طریق برنامه های خبری و نمایشی خود را بیش از پیش جذاب تر و پر مخاطب تر نمایند. مهمترین این شبکه ها بی بی سی فارسی، صدای آمریکا، گروه جم، فارسی 1، و... هستند.

4 دی 1393