h افشای همجنس بازی دو وزیر زن دولت!!+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشای همجنس بازی دو وزیر زن دولت!!+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشای همجنس بازی دو وزیر زن دولت!!+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشای همجنس بازی دو وزیر زن دولت!!+عکس

افشای همجنس بازی دو وزیر زن دولت!!+عکس

افشای همجنس بازی دو وزیر زن دولت!!+عکس

“سیسیلیا آلوارز” وزیر بازرگانی کلمبیا فاش کرد که با خانم “جینا بارودی” وزیر آموزش این کشور روابط جنسی دارد.

وی که با یکی از شبکه‌های تلویزیونی کلمبیا گفت‌وگو می‌کرد، با بیان اینکه روابط جنسی آنها ربطی به کارشان در دولت ندارد، در پاسخ به این پرسش که پیامدهای سیاسی این رابطه غیراخلاقی برای دولت “خوان مانوئل سانتوس” چه خواهد بود، گفت: «این دو موضوع، هیچ ارتباطی با هم ندارند.»

آلوارز افزود: «از خودم می‌پرسم چرا از مردها این سؤال را نمی‌پرسید؟ می‌دانید چقدر مرد همجنس‌باز همین الان دارند در همین دولت کار می‌کنند؟ من نمی‌توانم رابطه خود با وزیر آموزش را انکار کنم اما تمایلی به بحث درباره آن هم ندارم.»

در کشور کلمبیا که ازدواج همجنس‌ها آزاد است، این نخستین بار است که یک مسؤول بلندپایه حکومتی به این عمل غیر فطری، اذعان می‌کند.

Homosexuality

فساد اخلاقی از جمله همجنس‌بازی در کشورهای آمریکایی و اروپایی به جایی رسیده که دامنگیر سران این کشورها نیز شده و در بسیاری از کشورهای غربی نیز به‌صورت قانون رسمی‌درآمده و عملی مجاز شمرده می‌شود.

این در حالی است که این عمل شنیع، در میان تمامی‌ادیان، عملی نامشروع به شمار می‌آید و در میان ملل مختلف جهان امری تقبیح‌شده به شمار می‌آید.

4 دی 1393