h گوشی های جدید اپل در سال2015چیست؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گوشی های جدید اپل در سال2015چیست؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گوشی های جدید اپل در سال2015چیست؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گوشی های جدید اپل در سال2015چیست؟

گوشی های جدید اپل در سال2015چیست؟

گوشی های جدید اپل در سال2015چیست؟
شرکت اپل در ‌‌نهایت با تولید گوشی‌های جدید سری 6 خود با نام iPhone 6 و iPhone ۹ Plus آنچه کاربران و مشتریان این شرکت برای مدت‌ها در طلب آن بودند، برآورده ساخت؛ یعنی تولید گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش‌های بزرگ‌تر. اما آینده از چه قرار است؟ آیا اپل به اندازه‌های بزرگ‌تر برای گوشی‌های هوشمند خود وفادار خواهد بود. حدس و گمان‌ها و ارزیابی تحلیلگران چیز دیگری می‌گوید.

به گزارش «تابناک» آن گونه که برآورد شده است، شرکت اپل قصد دارد در سال ۲۰۱۵ گوشی جدید خود را در سری 6 با صفحه نمایش 4 اینچ و با نام iPhone ۶ Mini روانه بازار کند. این موضوع را یکی از تحلیلگران با نام «تیموتی آکروری» در مطلبی که در وب سایتی مربوط به حدس و گمان‌های پیرامون اقدامات و سیاست‌های آینده شرکت اپل مطرح کرده است – اینجا.

بنابراین، گویا قرار است اپل به صفحه نمایش‌های ۴ اینچ باز‌گردد و این نیت را در سال ۲۰۱۵ عملی سازد. آکروری در این مطلب عنوان کرده ‌که به احتمال زیاد شرکت اپل در سال ۲۰۱۵ سه پرچمدار اصلی را روانه بازار خواهد کرد که دو نمونه از آن مربوط به تقویت سخت‌افزاری گوشی‌های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس خواهد بود و یک نمونه جدید با نام iPhone ۶ Mini با صفحه نمایش 4 اینچ به دست کاربران خواهد رسید.
ورود iPhone 6 Mini با صفحه نمایش 4 اینچ در سال 2015
وی ابراز کرده ‌که بنا بر اطلاعات به دست آمده از مقامات آگاه در این باره، ویژگی‌ها و مشخصات سخت‌افزاری آیفون 6 مینی مشابه با مشخصات سخت‌افزاری آیفون ۵S، اما طراحی آن دقیقا مشابه طراحی آیفون 6 و با ضخامت فعلی خواهد بود. البته این برای نخستین بار نیست که شایعات و حدس و گمان‌هایی پیرامون ورود آیفون 6 مینی به بازار مطرح می‌شود و پیش از این نیز در چند مورد از علایق اپل به بازگشت به صفحه نمایش‌های 4 اینچ در آینده نه چندان دور مطالبی منتشر شده بود. هنوز‌ دقیق نمی‌توان مطمئن بود که شرکت اپل قصد دارد به یک صفحه نمایش 4 اینچ برای سری جدید گوشی‌های هوشمند خود باز‌گردد، به ویژه اینکه این گوشی جدید با سخت‌افزارهایی مربوط به هوشمند دو سال قبل این گوشی همراه باشد؛ اما آنگونه که آکروری بیان کرده، گویا نیت اپل برای این کار جدی است. این در حالی است که گزارش‌ اخیر که بر مبنای یک نظر‌سنجی در ایالات متحده منتشر شده ‌از این قرار است که رشد توجه کاربران به گوشی‌های هوشمند جدید‌ اپل رو به افزایش است. بر این اساس، ۵۰ درصد از مشتریانی که تحت بررسی قرار گرفته‌اند، اشاره کرده‌اند که علاقه‌مند به این هستند تا گوشی هوشمند آینده آن‌ها آیفون 6 باشد- اینجا:
ورود iPhone 6 Mini با صفحه نمایش 4 اینچ در سال 2015

این گزارش در پی گزارش دیگری است که چندی پیش منتظر شد و حاکی از آن بود که در آینده تعداد درخواست خرید آیفون در بازار جهانی از تولید آن پیشی خواهد گرفت – اینجا.

3 دی 1393