h مدت اعتبار تمام کارت ملی ایرانیان تا اسفند94 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مدت اعتبار تمام کارت ملی ایرانیان تا اسفند94,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مدت اعتبار تمام کارت ملی ایرانیان تا اسفند94,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مدت اعتبار تمام کارت ملی ایرانیان تا اسفند94

مدت اعتبار تمام کارت ملی ایرانیان تا اسفند94

مدیرکل جدید ثبت احوال استان اردبیل گفت: کارت ملی فعلی که در دست مردم است تا پایان سال 94 معتبر بوده و قابل استفاده است.

به گزارش فارس، اسد حسن‌زاده پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید ثبت احوال استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به تمدید مهلت استفاده از کارت ملی سابق تا پایان سال 94 هیچ عجله‌ای برای صدور کارت ملی هوشمند نداریم و فراخوانی نیز در این زمینه منتشر نمی‌شود.

وی اولویت ثبت احوال را در دوره مدیریتی جدید در اردبیل توسعه زیرساخت‌ها و تقویت دولت الکترونیک در جهت تحقق اهداف و برنامه‌ریزی‌ها اعلام کرد و گفت: آنچه که در این زمینه مورد توجه و دقت نظر است تلاش و همتی است که مسئولان امر انجام می‌دهند تا خدمات‌رسانی به مردم با کیفیت و مطلوبیت در این زمینه انجام شود.

مدیرکل جدید ثبت احوال استان اردبیل با بیان اینکه استان اردبیل در صدور کارت ملی هوشمند موفق عمل کرده و تاکنون توانسته است به اهداف خود دست پیدا کند، تصریح کرد: در این زمینه استان اردبیل جزو استان‌های ممتاز و شاخص کشور است.

حسن‌زاده از تقویت نیروهای موجود، بهینه‌سازی آموزش‌ها و بهره‌گیری از روش‌های جدید و مدرن در ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم در حوزه ثبت احوال خبر داد و افزود: تلاش ما بر این است تا صدور کارت ملی هوشمند و خدمات چهار‌گانه‌ای که این مجموعه انجام می‌دهد با مطلوبیت به انجام برسد.

این مسئول بیان کرد: صدور کارت ملی هوشمند در حال حاضر شکل عمومی‌تری به خود گرفته و سعی و تلاش بر این است تا با فراخوانی که انجام می‌شود ثبت‌ نام‌ها و اقدامات لازم در این حوزه منسجم و مرتب انجام شده ولی به دنبال فراخوان عمومی در صدور کارت ملی هوشمند نیستیم.

مدیرکل جدید ثبت احوال استان اردبیل ادامه داد: تا سال 94 کارت ملی فعلی دارای اعتبار بوده و هموطنان می‌توانند از آن استفاده کنند.

حسن‌زاده با قدردانی از مدیرکل سابق ثبت احوال اردبیل که در دوران مسئولیت خود منشا خیر و برکت بوده است، گفت: برخی خدماتی که ثبت احوال ارائه می‌کند متاسفانه به دلایل مختلف مغفول مانده که در دوره جدید مدیریت سعی خواهیم کرد این خدمات بیشتر و بهتر به مردم و عموم هموطنان معرفی شود.

وی در پایان سخنان خود عنوان کرد: قطعا در بستر دولت الکترونیک و شناساندن طرح‌های و برنامه‌های هویتی و تابعیتی خدماتی انجام شده و از این به بعد نیز این خدمات به شکل مطلوب‌تر به انجام می‌رسد.

3 دی 1393