h کمک دو و نیم هزار دلاری روسیه به کودکان افغانی در ایران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کمک دو و نیم هزار دلاری روسیه به کودکان افغانی در ایران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کمک دو و نیم هزار دلاری روسیه به کودکان افغانی در ایران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کمک دو و نیم هزار دلاری روسیه به کودکان افغانی در ایران

کمک دو و نیم هزار دلاری روسیه به کودکان افغانی در ایران

کمک دو و نیم هزار دلاری روسیه به کودکان افغانی در ایران
 دولت فدراسیون روسیه دو میلیون و 600 هزار دلار کمک انسان دوستانه به سازمان یونیسف برای اجرای برنامه حمایت‌ها و خدمات اجتماعی برای کودکان افغان در جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.

به گزارش ایسنا مراسم امضای توافقنامه دوجانبه میان روسیه و سازمان یونیسف درباره اختصاص کمک دو میلیون و 600 هزار دلار در یکم دی ماه در سفارت روسیه در تهران برگزار شد.

در این مراسم شماری از مقامات از جمله لوان جاگاریان سفیر روسیه در تهران، جانی مورتزی نماینده یونیسف در ایران، گری لویس هماهنگ‌کننده مقیم سازمان ملل در ایران برگزار شد.

سفیر روسیه در تهران در این مراسم گفت: با وجود این‌که روسیه با مشکلات مالی و اقتصادی روبروست این کشور فرصتی برای ارائه کمک به کودکان افغان مقیم ایران به دست آورده است، این حمایت مالی کمک مضاعفی است به تلاش‌های قابل ملاحظه‌ای که دولت ایران تا به امروز برای اقامت پناهندگان و کودکان افغان انجام داده است.

2 دی 1393