h ضایع کردن بارسلونایی ها به سبک رونالدو +عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ضایع کردن بارسلونایی ها به سبک رونالدو +عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ضایع کردن بارسلونایی ها به سبک رونالدو +عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ضایع کردن بارسلونایی ها به سبک رونالدو +عکس

ضایع کردن بارسلونایی ها به سبک رونالدو +عکس

ضایع کردن بارسلونایی ها به سبک رونالدو +عکس رونالدوی برزیلی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی عکسی را آپلود کرده است که در آن نتیجه پایانی جدال او و فرزندش در بازی رایانه‌ای فیفا 15 را میان تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا نشان می‌دهد. این عکس نشان می‌دهد رئال مادریدی که کنترل آن در دست رونالدو قرار داشته است، توانسته بارسلونای تحت کنترل فرزند ستاره اسبق سلسائو را با نتیجه 7 بر یک شکست دهد. رونالدو همراه با این عکس پیامی هم با این مضمون گذاشته است: وقتی دانش‌آموز به استاد درس می‌دهد. زود باش مادرید. من آن دانش آموزم! اقدام جنجالی رونالدو در فضای مجای او را که چند سال پس از ترک بارسلونا (97 - 1996) به رئال مادرید (2002 تا 2007) پیوست، بیش از پیش از چشم هواداران بارسا انداخت و یک موج منفی را علیه او در اینترنت به راه انداخته است، چراکه به زعم آنها رونالدو قصد تمسخر آبی‌واناری‌های تحت هدایت لوئیس انریکه را داشته است.
دهن‌کجی رونالدو به بارسایی‌ها +عکس
کنایه رونالدو به بارسایی‌ها اما بی‌جواب هم نمانده و آنها را مجاب کرده است به مهاجم پیشین تیم ملی برزیل گوشزد کنند که فراموش نکند همین چهار پنج ماه پیش بود که تیم کشورش در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 و در خانه با قبول شکست 7 بر یک برابر آلمان تحقیر شدن را به معنای واقعی کلمه حس کرد.
2 دی 1393