h قوچان نژاد از الکویت می رود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قوچان نژاد از الکویت می رود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قوچان نژاد از الکویت می رود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قوچان نژاد از الکویت می رود

قوچان نژاد از الکویت می رود

باشگاه الکویت در نظر دارد تا پس از نمایش ضعیف رضا قوچان نژاد در این تیم برای او جانشینی شایسته انتخاب کند. جانشین گوچی قرار است از لیگ عربستان آید و مهاجم برزیلی الشباب است.

به گزارش ایسنا، رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی الکویت در فصل جابجایی تابستانی به این تیم کویتی پیوست. او در ابتدا بازیهای خوبی را برای این تیم به نمایش گذاشت و با زدن چهار گل در یک دیدار ثابت کرد که خرید خوبی برای این تیم بوده است.

قوچان نژاد با زدن 8 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لیگ کویت قرار گرفت اما این مهاجم ایرانی در چند بازی نتوانست کلزنی کند و در حال حاضر در الکویت اصلا شرایط خوبی ندارد و در چند بازی است که نیمکت نشین شده است.

سایت عربی کوره خبر داد که باشگاه الکویت قصد دارد تا روجریو کونتینیو برزیلی را جایگزین رضا قوچان نژادی کند که این روزها شرایط خوبی در الکویت ندارد. این بازیکن برزیلی در الشباب عربستان بازی می کند و پیش از این هم سابقه حضور در الکویت را داشته است. باشگاه الشباب عربستان بعد از شکست تلخی که برابر النصر داشت بازیکنان خارجی خود را در لیست مازاد قرارداده است و همین باعث شده تا سران باشگاه الکویت به دنبال بازگرداندن کونتینیو باشند.

عادل علقه مدیر باشگاه الکویت در نظر دارد تا به عربستان سفر کند و با مسئولان باشگاه الشباب مذاکره کند. الکویت در نظر دارد سه بازیکن خارجی را جذب کند تا آنها را جایگزین رضا قوچان نژاد، باستوس و ماکلله کند که هیچ کدام از آنها انتظارات را برآورده نکرده است.

الکویت در فینال جام حذفی کویت نتوانست برابر العربی به پیروزی برسد. این تیم در لیگ کویت هم در جایگاه دوم است و این برای سران این باشگاه اصلا قابل قبول نیست.

30 آذر 1393