h گروگانگیر ایرانی سیدنی پای منبر مهدی کروبی!+فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گروگانگیر ایرانی سیدنی پای منبر مهدی کروبی!+فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گروگانگیر ایرانی سیدنی پای منبر مهدی کروبی!+فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گروگانگیر ایرانی سیدنی پای منبر مهدی کروبی!+فیلم

گروگانگیر ایرانی سیدنی پای منبر مهدی کروبی!+فیلم

گروگانگیر ایرانی سیدنی پای منبر مهدی کروبی!+فیلم

صبح روز دوشنبه 24 آذر اخباری عجیب در سراسر دنیا با این تیتر انتشار یافت "روحانی ایرانی″ که در سیدنی گروگان‌گیری کرد".

به گزارش ظهور12 ؛ انتشار همین خبر در کنار نام بردن از ایران و اسلام بهانه ای دوباره برای دشمنان قسم خورده این انقلاب شد تا با حماقت فردی به نام "محمد حسن منطقی بروجردی" اسباب فتنه انگیزی علیه اسلام و ایران آماده شود.

هارون مونس یا همان "محمد حسن منطقی" قبل از فرار از ایران تحت پیگرد بوده است.

 وی که دلیل پناهنده شدن خود به استرالیا را " مسائل سیاسی" عنوان کرده است، در ایران به اتهام کلاهبرداری مالی دارای پرونده کیفری است و حتی گفته میشود پلیس ایران از طریق اینترپل خواستار جلب وی بوده که استرالیا وی را پناهنده سیاسی معرفی کرده و از تحویل او خود داری کرده است.

دست اخر در درگیری های امروز به گفته پلیس استرالیا "هارون مونس"، گروگان‌گیر پنجاه ساله مورد اصابت گلوله قرار گرفته و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

اما در یک ویدئوی قدیمی شیخ هارون مونس (Manteghi Boroujerdi) یا همان محمد حسن منطقی بروجردی ، عامل گروگانگیری امروز سیدنی هنگام سخنرانی شیخ مهدی کروبی دیده می‌شود.

ویدئویی را که مشاهده میکنید در ژانویه ۲۰۰۹ (۲۸دی ماه ۱۳۸۷- نزدیک شش سال پیش) آپلود شده است و سخنرانی یکی از سران فتنه سال 88 یعنی مهدی کروبی را در جمع روحانی‌های یکی از مدارس علمیه نشان می‌دهد.به نظر می‌رسد یکی از کسانی که به سخنان مهدی کروبی گوش می‌دهد شیخ هارون باشد.

این ویدئو از سوی خود شیخ هارون و در کانال ویدئویی او با نام (We Believe In Peace) آپلود شده. عنوان فیلم نیز 'شیخ هارون و دیگر هم‌شاگردی‌ها در مدرسه' است.

...

دانلود

از آن‌جایی که گفته شده شیخ هارون سال ۱۹۹۶ (۱۳۷۵) در کشور استرالیا اعلام پناهندگی کرده، پس باید این فیلم برای پیش از دوم خرداد ۱۳۷۶ گرفته شده باشد.همچنین از نکات جالب توجه در این ویدئو حضور کرباسچی با لباس روحانیت در بین طلبه های حاضر است.

طبق اخبار برخی خبرگزاری های خارجی شیخ هارون مونس ، در سال ۱۳۴۳ در لبنان زاده شده است.

25 آذر 1393