h تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد!

تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد!

تقاضای یک پیرزن در سمنان برای ازدواج با احمدی نژاد!

در سفر احمدی نژاد به سمنان تنها 8 تن از وزیران رئیس جمهور را همراهی كردند. با اینكه در اطلاعیه ها دیدار مردمی ساعت 30/8 اعلام شده بود اما رئیس جمهور ساعت 12ظهر وارد ورزشگاه شد و به همین دلیل بسیاری از مردم ورزشگاه را ترك كرده بودند.

اكثریت حاضران در مراسم استقبال را مردم شهمیرزاد تشكیل می دادند كه با انبوهی از پارچه نوشته ها و پلاكارد خواستار ارتقای این بخش به شهرستان بودند. رئیس جمهور در واكنش این درخواستها گفت اجازه بدهید دهستانی برای آن درست كنیم تا بتوان شهمیرزاد را به شهرستان ارتقا داد.

پس از پایان سخنرانی رئیس جمهور، وی و همراهانش با تكان دادن پرچم جمهوری اسلامی همراه با مردم سرود «ای ایران» را همخوانی كردند، پیش از اجرای سرود رئیس جمهور و همراهانش محل را ترك كردند و رحیم مشایی آخرین نفری بود كه با تأخیر محل را ترك كرد، وی با حركات دست تلاش می كرد با مردم ارتباط برقرار كند.

پیرزنی كه در محل ورزشگاه به استقبال رئیس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در یك آتش سوزی جان خود را از دست دادند و حالا از رئیس جمهور می خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. این پیرزن این درخواست خود را خیلی جدی مطرح می كرد كه موجب خنده خبرنگاران و سایر مردم شد.!!!

16 آذر 1393