h توصیه رهبری به وزیر بهداشت چه بود؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

توصیه رهبری به وزیر بهداشت چه بود؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,توصیه رهبری به وزیر بهداشت چه بود؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,توصیه رهبری به وزیر بهداشت چه بود؟

توصیه رهبری به وزیر بهداشت چه بود؟

وزیر بهداشت با اشاره به جدیدترین توصیه رهبرانقلاب درباره حوزه سلامت گفت: آخرین جمله ایشان این بود: سرکشی‌هایی که به استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق محروم می‌کنید، کار خیلی خوبی است و ادامه یابد. سیدحسن هاشمی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره آخرین دیدار خود با رهبر معظم انقلاب و توصیه‌های ایشان که همیشه دغدغه رسیدگی مطلوب به درمان مردم را دارند، اظهار داشت: در شب‌های ایام دهه‌های محرم بود که چند دقیقه‌ای خدمت ایشان بودم، در همین آخرین دیداری که خدمت ایشان بودم مطالبی را فرمودند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به جدیدترین توصیه امام خامنه‌ای درباره حوزه سلامت گفت: آخرین جمله ایشان این بود: سرکشی‌هایی که به استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق محروم می‌کنید، کار خیلی خوبی است و ادامه یابد

وی درباره پیام رفتاری و عملی رهبر معظم انقلاب در زمان بستری‌شان در یک بیمارستان دولتی عنوان کرد: اگر خاطرتان باشد امام بزرگوار هم همین کار را کردند، بنده خاطرم هست حتی توصیه شده بود به آمدن پزشک از خارج از کشور؛ که ایشان نپذیرفتند، رهبر معظم انقلاب هم طبیعی است که همان مسیر امام(ره) را ادامه می‌دهند.

هاشمی عنوان کرد: این اعتماد ایشان در بیانات‌شان در زمان ترخیص که زبان تشکر بود از تمام کسانی که ابراز محبت کرده بودند از جمله جامعه پزشکی و اعتمادشان به پزشکان کشور کاملاً مشخص بود.

وزیر بهداشت بیان کرد: فکر می‌کنم که هرکسی هم متوجه می‌شود که بهترین خدمت توسط خود ایرانیان و فرزندان این سرزمین که متبحر و عالم هستند و در زمینه دانش و مهارت واقعاً کم‌نظیر هستند، ارائه می‌شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: بنده تصورم این است که همه ایرانی‌ها هم تأسی می‌کنند، حالا شاید افرادی باشند که کم‌اعتماد باشند، مسلماً اختیار با خودشان است و طبیعی است که گرفتار دلالان بین المللی می‌شوند و ما در اینجا عوارض آن را می‌بینیم، البته خوشحال هستیم که این موارد کمتر شده است.

وی در عین حال نسبت به افرادی که به پزشکان کشور اعتماد نمی‌کنند و برای درمان به خارج از کشور سفر می‌کنند و گرفتار دلالان بین‌المللی می‌شوند، هشدار داد.

6 آذر 1393