h نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر

نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر

نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر
می‌توان دلایل زیادی را شمرد که ماموریت مبارزه با تروریسم یک داستان است و داعش کاملا توسط آمریکا حمایت می‌شود. گلوبال ریسرچ به نکته جالبی اشاره می‌کند و می‌نویسد: «شاید تصویر تعداد زیادی خودروهای در حال حرکت داعش را بارها دیده باشید این تصویر متعلق است به ماه ژوئن گذشته زمانی که نیروهای داعش در حال انتقال از خاک سوریه به عراق بودند. آمریکا اگر واقعا می‌خواست با داعش مبارزه کند می‌توانست ظرف مدت چند دقیقه صف طولانی خودروهای داعش را در مرز سوریه با عراق هدف قرار دهد.» و مطمئنا ماهواره‌های جاسوسی آمریکا چنین لشکرکشی طولانی را رصد کرده‌‍اند، پس چرا هیچ واکنشی به این اقدام داعش انجام ندادند؟
نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر

تصویر معروف حرکت نیروهای داعش از خاک سوریه به عراق - قطعا صف طولانی این خودروها توسط ماهواره ها مشاهده شده است.

اکنون به 26 موردی اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد جنگ اوباما با داعش یک دروغ بزرگ است و این ابتکار عمل رسانه‌های غربی بوده است که با تغییر واقعیت یک جنگ ضد تروریست را به مردم نشان می‌دهند که کاملا با حوادث جاری در عراق و سوریه متفاوت است.

آمریکا از زمان جنگ شوروی در افغانستان سازمان تروریستی القاعده را تشکیل داد و تاکنون به حمایت از آن پرداخته است. اردوگاه آموزشی سازمان سیا در پاکستان در فاصله سال‌های 1982 تا 1992 تعداد 35000 نیروی ترویستی را از 42 کشور جهان تربیت کرد که افرادی چون ملاعمر ، اسامه بن لادن و ابومصعب الزرقاوی از جمله آنها هستند. سیا با در ج آگهی در روزنامه‌های سراسر جهان مشوق‌هایی را برای پیوستن به این گروه ارائه می‌کرد. رونالد ریگان افراد تعلیم دیده شدن در پاکستان را "مبارزان آزادی " می‌نامید و معتقد بود که اینها همه برای مبارزه با شوروی در افغانستان آماده شوند.

نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر

دیدار ریگان با مجاهدان افغان در سال 1985

در همین حین نسل بعدی تروریست‌ها تربیت می‌شدند و دانشگاه "نبراسکا" با چاپ کتاب‌هایی با موضوع تصاویر خشونت آمیز و معرفی گروه‌های شبه نظامی مسلمان میلیون‌ها دلار برای تغییر طرز تفکر جوانان افغان هزینه می‌کرد. در همین زمان بود که اسامه بن لادن 22 ساله مشغول آموزش رزم چریکی در اردوگاه سیا بود.

مطلبی که کمتر به آن اشاره می‌شود این است که دولت اسلامی عراق و شام در اصل یک نهاد وابسته به القاعده است. موساد با همکاری MI6 وسرویس‌های اطلاعاتی عربستان و پاکستان اقدام به وارد کردن تروریست‌ها از طریق خاک ترکیه به سوریه در سال 2011 کردند. ارتش ترکیه با در اختیار گذاشتن سرپناه برای تروریست‌ها تا مدتی آموزش رزم این گروه را در سوریه برعهده داشت.

نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر

خوشحالی تروریست‌های داعش از دخالت ناتو در بحران سوریه

در ابتدا با در اختیار گذاشتن مواد شیمیایی به گروه‌های تروریستی و استفاده گسترده از آن تلاش شد تا زمینه اقدام نظامی علیه حکومت بشار اسد فراهم شود اما با دخالت مستقیم روسیه و ناکام ماندن جریان سازی برای اجماع بین‌المللی علیه اسد سناریو کاملا تغییر کرد.

بخشی از نیروهای نظامی ناتو که از دست داشتن این سازمان در ماجرای عراق و سوریه مطمئن شده بودند تلاش کردند تا از طریق چند وبلاگ این موضوع را به گوش جهانیان برسانند اما پس از مدت کوتاهی از ناتو اخراج شدند. نیروهای ویژه غربی آموزش مستقیم تروریست‌ها را در دست گرفتند و نحوه نگهداری از تجهیزات و سلاح‌های شیمیایی را از مستشاران نظامی آموزش دیدند. در این حین اسرائیل ماموریت درمان تروریست‌ها را برعهده گرفت تا جایی که بنیامین نتانیاهو با حضور در بیمارستان محل نگهداری تروریست‌ها از آنها ملاقات کرد. این سناریو با حائل شدن نیروهای حزب‌الله در مرز میان سرزمین‌های اشغالی و سوریه با شکست مواجه شد.

تصویر نظامی آمریکایی که کاغذی در دست دارد که تلویحا از دست داشتن اوباما در تربیت تروریست‌های القاعده می‌گوید.

نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر

ملاقات نتانیاهو از مجروحان داعش، بستری شده در بیمارستانی در تلاویو

چندی بعد سناتور جان مک کین با رهبران تروریست‌های جهادی در سوریه ملاقات کرد. تصویری که غیرممکن است رسانه‌های غربی به آن اشاره کنند ایستادن مک کین در کنار دو تن از فرماندهان تروریست‌ها در خاک سوریه است.

نکاتی در مورد داعش که اوباما نمی‌خواهد شما بدانید+تصاویر

دیدار سناتور جان مک کین با تروریست های سوریه

احتمالا داستان داعش به اینجا ختم نمی‌شود و بعد از نابودی کامل زیرساخت‌های عراق و سوریه و تغییر حکومت مرکزی این کشورها سناریوی سوم یعنی فرار داعش به آفریقا یعنی جایی که هم اکنون در حال انجام مرحله بسترسازی برای حضور داعش است انجام خواهد شد. پروژه خلافت بخشی از سناریوی سازمان سیا برای ایجاد جنگ مذهبی و امن کردن شعاع 1000 کیلومتری اطراف اسرائیل است.

اما به تازگی ابعادی از فعالیت سازمان‌های تروریستی وابسته به آمریکا مشخص شده است که نشان می‌دهد ماهیت این فعالیت‌ها وسیع تر از خاورمیانه و آفریقاست چرا که بعد از تشکیل بوکوحرام در نیجریه، الشباب در سومالی، گروه مبارزه اسلامی لیبی، القاعده در مغرب سازمان القاعده در اندوزی نیز شروع به عضوگیری کرده است. همچنین این هفته خبر عضوگیری القاعده در استان سین کیانگ چین به منظور ایجاد ناامنی در مناطق غربی این کشور شُکی را در جامعه چین ایجاد کرد. ماه گذشته نیز القاعده به عضوگیری در خاک هند اقدام کرده بود که با واکنش تند دولت این کشور علیه اقدامات تحریک برانگیز دینی مواجه شد.

ظاهرا آمریکا در صدد است با معرفی القاعده به‌عنوان نماد مسلمانان جنگ تمدنی برای نابودی تفکر اسلامی را به راه اندازد. این سناریوی بسیار دقیق با نمایش چهره خبیث از مسلمانان در تلاش است تا کشورهای چین، روسیه و هند را نیز در صف اول جنگ با مسلمانان قرار دهد. هر چند اسرائیل به‌عنوان دشمن اول دنیای اسلام از توان کافی برای مقابله با مسلمانان برخوردار نیست اما ظاهرا قصد دارد تا این ضعف خود را با مواجه دیگر تمدن‌ها با دنیای اسلام و درگیری داخلی در جهان اسلام جبران نماید/فردا

3 آذر 1393