h سرین بدیعی به جرم کودک آزاری بازداشت شد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سرین بدیعی به جرم کودک آزاری بازداشت شد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سرین بدیعی به جرم کودک آزاری بازداشت شد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سرین بدیعی به جرم کودک آزاری بازداشت شد!

سرین بدیعی به جرم کودک آزاری بازداشت شد!

سرین بدیعی به جرم کودک آزاری بازداشت شد!

یک منبع معتبر از دستگیری سرین بدیعی ؛ دیوانه ای که مدتی است در میان ایرانیان دست مایه خنده شده است خبر داد.

به گزارش ظهور12 ؛ یک منبع معتبر از لس آنجلس در تماس با شبکه نگین خبر داد که «سرین بدیعی» مرد ۳۵ ساله‌ای که خود رو «شاهزاده سرزمین پارس» لقب داده است و در شبکه های اجتماعی عکس‌ و ویدیوکلیپ‌های توهین آمیز به ایرانیان مسلمان و رابطه جنسی با پسران جوان ارسال میکرد، پس از شکایت یک پسر بچه ۱۶ ساله ساکن کالیفرنیا که در مراجعه به پلیس، مدعی شده سرین در خانه ویلایی خود به او تجاوز کرده، توسط پلیس بازداشت شده است.

طبق اخبار وی پس از بازجویی به قید ضمانت بطور موقت آزاد شده است و همزمان، از صبح روز شنبه، اکانت‌های اینستاگرام سرین بدیعی هم ناگهان بسته شده است!

در ادامه این منبع خبری افزود : یکی از اکانت‌های اینستاگرام سرین پس از پست شدن یک عکس‌ و یک ویدیو کلیپ غیراخلاقی، با ریپورت گروهی از کاربران بسته شده و اکانت دیگر او، توسط عوامل ناشناس از داخل کشور هک شده و بر صفحه خالی آن جمله «درود بر امام خمینی، جانم فدای رهبر» بچشم میخورد!

سرین بدیعی، که یک همجنسگرای افراطی است، فرزند یکی از نظامیان بلندپایه سابق در دوران پادشاهی پهلوی میباشد؛پدر سرین در ابتدای انقلاب توسط خلخالی اعدام شد و خود او با ثروت به ارث رسیده از پدرش به اروپا و سپس آمریکا مهاجرت کرد!

چندی قبل گزارشی از این فرد را منتشر کردیم که میتوانید در اینجا بخوانید

3 آذر 1393