h مهدوی‌کیا و خداداد به ختافه می روند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مهدوی‌کیا و خداداد به ختافه می روند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مهدوی‌کیا و خداداد به ختافه می روند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مهدوی‌کیا و خداداد به ختافه می روند

مهدوی‌کیا و خداداد به ختافه می روند

پس از توافق اولیه برای خرید 55 درصد سهام باشگاه ختافه توسط حسین هدایتی و امضای قرارداد این توافق توسط طرفین چهارشنبه گذشته در دوبی، برای توافق نهایی همچنان چند پیش شرط وجود دارد، هرچند که به نظر نمی‌رسد این پیش شرط‌ها در راه توافق نهایی مشکلاتی را ایجاد کند.

اولین مشکل به قرارداد 34 میلیونی ختافه با تلویزیون اسپانیا برای خرید حق پخش بازی‌های این باشگاه در فصل 2015-2016 مربوط می‌شود که چون 55 درصد سهام به هدایتی واگذار شده است باید در زمان مالکیت وی این قرارداد اجرایی شود. از سوی دیگر ختافه یک طلب 16 میلیون یورویی از دولت ایالتی و یک طلب حدود 8 میلیون یورویی از یکی از تیم های حاشیه خلیج فارس بابت فروش یک بازیکن به این تیم دارد که باید تکلیف این دو طلب نیز در آینده‌ای نزدیک مشخص شود.

*ستارگان فوتبال ایران در اسپانیا

حسین هدایتی برای توافق نهایی در تاریخ 19 آذر به همراه وکیل، حسابدار و یکی از معتمدان خود راهی اسپانیا می‌شود تا خرید سهام ختافه قطعی شود.

بر همین اساس قرار است ضمن تأسیس آکادمی فوتبال ختافه در ایران، مهدی مهدوی‌کیا با تأکید مالک جدید ختافه به سرعت کارش را در تیم‌های پایه این باشگاه لالیگایی آغاز کند و همچنین گفته می‌شود شاید وحید هاشمیان نیز به کادر بزرگسالان ختافه اضافه شود. از سوی دیگر خداداد عزیزی نیز در صورتی که به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان ایران انتخاب نشود، به عنوان مدیر تیم‌های پایه ختافه کار خود را آغاز می‌کند و جالب اینکه در صورتی که حتی عزیزی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شود، تیم ملی جوانان سال آینده در اواخر فصل بهار اردویی تدارکاتی را در کمپ ختافه برگزار خواهد کرد.

برنامه هدایتی برای ستارگان فوتبال ایران و بازیکنانی که عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را به خود اختصاص داده‌اند به همین جا ختم نشده و قرار است یکی از همین ستارگان نیز در دوره‌های مربیگری زیر نظر فدراسیون اسپانیا شرکت کند.

*پودولسکی در تیم هدایتی!

در نهایت اینکه پس از در خواست مدیر باشگاه ختافه از هدایتی برای مذاکره با چند بازیکن مطرح به منظور حضور در کورس جدول لالیگا برای کسب سهمیه یوفا در فصل جاری، این مجوز از هدایتی گرفته شد تا 5 میلیون پوند برای آزاد کردن لوکاس پودولسکی، بازیکن مطرح تیم ملی آلمان از باشگاه آرسنال اختصاص پیدا کند که با موافقت مالک جدید ختافه، قرار است هرچه زودتر مذاکرات لازم برای هرچه قدرتمندتر شدن این تیم در لیگ برتر اسپانیا در این خصوص انجام شود.

1 آذر 1393