h خدای واقعی یهوه است و خدای مسلمانان دروغی است+فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خدای واقعی یهوه است و خدای مسلمانان دروغی است+فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خدای واقعی یهوه است و خدای مسلمانان دروغی است+فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خدای واقعی یهوه است و خدای مسلمانان دروغی است+فیلم

خدای واقعی یهوه است و خدای مسلمانان دروغی است+فیلم

به گزارش خبرنگار جنگ نرم مشرق، جمعه گذشته به مناسبت روز «کهنه سربازان»، فعالان و سیاستمداران ضدمسلمان در شهر کوچکی حوالی نشویل واقع در ایالت تنسی گرد هم آمدند تا دست به برگزاری همایشی بزنند. در حاشیه این همایش، ریک ومیک نماینده ایالت تنسی ــ یک سیاستمدار محلی از منطقه مورفریزبورو که به دلیل اظهارنظرات تند و آتشین خود علیه دین اسلام معروف است ــ طی مصاحبه‌ای گفت که تمام سربازان مسلمان باید از ارتش آمریکا کنار گذاشته شوند.

ومیک همچنین در پاسخ به این سوال که چرا در این کنفرانس هیچ کس از آندرس بریویک ــ سرباز نروژی که ده‌ها فرد بی‌گناه را به دلیل ترس از مهاجرت مسلمانان و نیز اسلام‌ستیزی به قتل رساند ــ قدردانی نکرد، مدعی شد که مسلمانان بسیاری از شهروندان بی‌گناه آمریکا را به قتل رسانده‌اند و توضیح داد که هرگز نمی‌توان دین اسلام را با اقدام افرادی نظیر بریویک مقایسه کرد، زیرا الله آنها یک «خدای دروغین» است.

 

ومیک گفت: «حال این دیدگاه افراطی‌تر را توضیح دهید: با فرهنگی روبرو هستیم که علناً می‌گوید ما از طرف الله، البته خدای دروغین، اجازه و دستور داریم غیرمسلمانان را بکشیم. دیدگاهی که نقطه مقابل آن، افکار دیوانه‌ای در نروژ است.» وی در ادامه مدعی شد: «مسلماً او (الله) یک خدای دروغین است. فقط یک خدا وجود دارد: یهوه و پسرش عیسی مسیح که بر صلیب کشیده شد. چون به این مسئله اعتقاد دارم، پس چنین فتوا می‌دهم. هرگز دین اسلام را نمی‌پذیرم. الله مسلمانان خدای واقعی نیست.»

ومیک همچنین در این مصاحبه به چندین فرضیه توطئه اشاره نمود. در یک مورد، وی با تروریست خواندن ایران مدعی شد که ایران چند دهه است که سعی دارد تا با استفاده از مهاجرت مسلمانان به کشورهای غربی، بتواند بر جهان سیطره پیدا کند. وی اظهار داشت که «جمعیت جهادی» به مسلمانان اجازه داده است تا کنترل بخش اعظم اروپا را در دست گیرند و قانون شریعت را در نقاطی از انگلیس به اجرا در آورند.

پس از انتشار گزیده‌های این مصاحبه، گروه‌های طرفدار حقوق مدنی از ومیک خواستند تا به دلیل اظهارنظرهای متعصبانه خویش در مورد اخراج مسلمانان از ارتش آمریکا عذرخواهی نماید. اما با این حال، ومیک نیز بر نظرات خود تاکید ورزید.

30 آبان 1390