h رواج ازدواج سفید در ایران + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رواج ازدواج سفید در ایران + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رواج ازدواج سفید در ایران + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رواج ازدواج سفید در ایران + عکس

رواج ازدواج سفید در ایران + عکس

رواج ازدواج سفید در ایران + عکس

سایت "د" که در زمینه آگهی فعالیت گسترده ای دارد و از مطرح ترین سایتهای خدماتی در این زمینه می باشد علی رغم نظارت عوامل این سایت بر آگهی ها، محیطی پررونق برای تسهیل ازدواج سفید در کشور می باشد.

در این سایت برخی از دختران و پسران بدون هر گونه محدودیتی تقاضای هم خانه شدن با جنس مخالف می کنند و مسئولین این سایت هم با تسامح عجیبی این آگهی ها را منتشر می کنند!

دختران و پسرانی که درخواست هم اتاقی می کنند و صریحا اعلام می کنند که جنسیت طرف مقابل برایشان مهم نیست!

گفتنی است؛ اين روزها گزارشات نگران کننده ای در خصوص رواج مخفيانه ازدواج سفيد در كشورمان مي شنويم. اتفاقي كه نه از نظر سنت و نه از نظر شرع براي خانواده هاي اصيل ايراني پذيرفتني نيست.

هم‌خانگی بدون ازدواج يا ازدواج موسوم سفيد، پدیده‌ای است که دختر و پسر به عنوان هم‌خانه با یکدیگر زندگی می‌کنند، بی آنکه میان آن‌ها پیوند رسمی ازدواج و رابطه زن و شوهری باشد. رواج چنین پدیده ای در جامعه صدای هشدار کارشناسان را به دلیل مخاطرات گسترده حقوقی، روانی و اجتماعی آن بلند کرده است.

در این پدیده، دختر و پسر و یا زن و مرد مجرد به عنوان هم خانه با یکدیگر زندگی می کنند، بی آنکه میان آن ها پیوند زن و شوهری باشد. در دنیای غرب، با توجه به تغییر سبک زندگی و در کنار آن، افزایش فشارهای اقتصادی، به طور کلی میل به ازدواج شرعی و رسمی کاهش یافته و روابط، بیشتر بر پایه ارضای غرایز و آزمایش گونه شکل می گیرد.

29 آبان 1393