h ۱۷نماینده مجلس اسلواکی برهنه شدند/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

۱۷نماینده مجلس اسلواکی برهنه شدند/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,۱۷نماینده مجلس اسلواکی برهنه شدند/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,۱۷نماینده مجلس اسلواکی برهنه شدند/عکس

۱۷نماینده مجلس اسلواکی برهنه شدند/عکس

۱۷نماینده مجلس اسلواکی برهنه شدند/عکس

شماری از نمایندگان پارلمان اسلواکی در اعتراض به مصونیت پارلمانی، تصاویر برهنه خود را منتشر کردند.به گزارش پارس ناز، ۱۷ عضو پارلمان اسلواکی تصویر دسته جمعی خود را در حالی که برهنه بودند در سایت شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کردند .

در این تصویر، این ۱۷ نماینده زن و مرد تابلویی در دست دارند که روی آن نوشته شده بود: باید از مصونیت پارلمانی رها شویم براساس قانون اسلواکی، نمایندگان پارلمان در مدت ۴ سال دوره نمایندگی از مصونیت قضایی برخوردارند.

این نمایندگان عضو حزب لیبرالی جنبش آزادی و همبستگی، قبل از بررسی موضوع مصونیت نمایندگان، دست به انتشار این عکس زدند.این حزب گفته است که نمایندگان به مانند دیگر انسان ها هستند پس نیازی به امتیازی چون مصونیت قضایی ندارند.

مصونیت نمایندگان باعث می شود آنها در دوره ۴ ساله عضویت درپارلمان در هر شرایطی از هر گونه تعقیب قضایی به دور باشند. همین عامل باعث شد تا پیش از این چند نماینده پارلمان اسلواکی با وجود رانندگی در حالت مستی، جریمه و توقیف نشوند.تعداد نمایندگان پارلمان اسلواکی ۱۵۰ نفر است.

29 آبان 1393