h استاندار یزد را برکنار کنید!!/بسیج دانشجویی یزد واکنش نشان داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

استاندار یزد را برکنار کنید!!/بسیج دانشجویی یزد واکنش نشان داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,استاندار یزد را برکنار کنید!!/بسیج دانشجویی یزد واکنش نشان داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,استاندار یزد را برکنار کنید!!/بسیج دانشجویی یزد واکنش نشان داد

استاندار یزد را برکنار کنید!!/بسیج دانشجویی یزد واکنش نشان داد

استاندار یزد را برکنار کنید!!/بسیج دانشجویی یزد واکنش نشان داد
باید از وزارت کشور و وزیر مدعی اصولگرایی آن سوال کرد که در برابر این اقدام ضدامنیت ملی استاندار یزد، چه واکنشی نشان خواهند داد؟

به ظهور12 به نقل از خیبرآنلاین ، استاندار یزد در اقدامی خلاف مصوبه شورایعالی امنیت ملی، علاوه بر دیدار با یکی از سران فتنه، خبر این دیدار و تصاویر آن را در سایت رسمی این استانداری منتشر کرد.

سید محمد میرمحمدی، استاندار یزد، روز دوشنبه 26 آبان ماه به دیدار محمد خاتمی (یکی از سران فتنه) رفت و به گفته خود، جهت روند برخی فعالیت ها در این استان، از آن فتنه گر کمک خواست. به نوشته سایت استانداری یزد، وی در این دیدار ضمن ارایه گزارش مبسوطی از فعالیت های صورت گرفته در یزد، جهت برخی فعالیت ها از جمله احداث یک سد و آبرسانی به این استان خواستار مساعدت خاتمی شد! آن فتنه گر نیز ضمن تشکر از فعالیت های استاندار، جهت اجرای خواسته های وی، قول مساعد داد!؟ اینکه محمد خاتمی هم اینک چه مسئولیتی دارد و براساس کدام شرح وظیفه، یک استاندار باید به وی گزارش مبسوط دهد، سوال مهمی است که باید میرمحمدی و مسئولان وزارت کشور به آن پاسخ دهند.

طبق نظر اکثر حقوقدانان و نیز شخصیت های برجسته و آشنا به مسایل حقوقی کشور مانند آیت الله جنتی و آیت الله آملی لاریجانی، حکم سران فتنه (خاتمی و موسوی و کروبی) به جهت آتش افروزی ها و ایجاد بلوا و فراهم کردن زمینه شهادت و مرگ دهها فرد، اعدام است که همینک، با عطوفت نظام اسلامی مواجه شده و اجرای عدالت برای آنان به تاخیر افتاده است. از طرفی، طبق مصوبه شورایعالی امنیت، انعکاس تصاویر و اخبار سران فتنه در رسانه های عمومی ممنوع است. جالب اینجاست که سایت استانداری یزد، در اقدامی برای پاک کردن صورت مساله و فرار از مخمصه ای که در آن گرفتار شده، به صورت ناشیانه خبر این دیدار را از صفحه مذکور پاک کرده و این درحالی است که همانگونه که در تصویر ذیل قابل مشاهده است، همینک در قسمت آدرس آن صفحه، عبارت "دیدار استاندار یزد با حضرت(!؟) حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی" وجود دارد اما در محتوای آن، صفحه اصلی سایت استانداری را جایگزین شده است!

حذف ناشیانه خبر دیدار استاندار با یکی از سران فتنه. در آدرس خبر دقت کنید

انتشار خبر و عکس دیدار استاندار با یکی از سران فتنه در سایت استانداری (قبل از حذف)

اینک، باید از وزارت کشور و وزیر مدعی اصولگرایی آن سوال کرد که در برابر این اقدام ضدامنیت ملی استاندار یزد، چه واکنشی نشان خواهند داد؟ آیا برگزاری آن دیدار در دفتر یکی از سران فتنه و نیز، انتشار خبر و تصاویر آن در سایت استانداری که با بودجه بیت المال اداره می شود و در ادامه، حذف ناشیانه خبر به جای بیان توضیحات و عذرخواهی رسمی، راهی جز برکناری و توبیخ استاندار را باقی می گذارد؟ حضرت امام خامنه ای در دیدار سال جاری خود با اعضای هیات دولت یازدهم که شامل تذکرات متعددی بود، فرمودند: "مساله فتنه و فتنه‌گران از مسایل مهم و از خطوط قرمز است که آقایان وزرا باید همان‌گونه که در جلسه‌ رای اعتماد خود بر فاصله‌گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند."

در همین حال بسیج دانشجویی دانشگاه یزد با ارسال بیانیه ای به این ماجرای تاسف بار واکنش نشان داد.در متن این بیانیه آمده است :

« در پی دیدار میرمحمدی، استاندار یزد با سید محمد خاتمی در چند روز گذشته، صبح امروز بسیج دانشجویی دانشگاه یزد در بیانیه‌ای سرگشاده به این امر اعتراض کردند که متن این بیانیه به شرح زیر است:

آقای استاندار‍‍! خبر دیدار اخیر شما با سید محمد خاتمی که از عناصر اصلی فتنه 88 می‌باشد، موجب رنجش خاطر مردم و دانشجویان شده است و این دیدار چهره مورد اعتماد و متعهدی که از شما در ذهن مردم این استان شکل گرفته بود، خدشه دار کرده است.

اقای استاندار دیدار با سران فتنه نه تنها دردی را دوا نمی‌کند؛ بلکه سبب ایجاد تنش و تفرقه در فضای سیاسی و اجرایی استان خواهد شد و این در حالی است که رهبر معظم انقلاب تأکید بر مرزبندی مسئولان با فتنه گران داشته‌ و دارند.

آقای میر محمدی! هدف از برگزاری این جلسه با فردی که هنوز تکلیفش با نظام مشخص نیست چه می‌تواند باشد؟ آیا بهتر نیست برای حل مشکلات استان از نیروهای متعهد و اصیل انقلابی استفاده کنید.

استاندار محترم، جنابعالی به دیدار کسی رفته‌اید که فتنه گر بودنش بر همگان آشکار است و این دیدار به معنای عبور از خط قرمزی است که رهبر معظم انقلاب در رفتار با فتنه گران ترسیم کرده اند.

کسی که در سال 88 بر طبل فتنه و آشوب می‌کوبید و طرح دروغین مسئله تقلب را محور فعالیت‌های خود قرار داد و ماه‌ها کشور اسلامی مان را به آشوب کشاند و هنوز بابت آن آسیب‌ها و ضربه ها از ملت ایران عذرخواهی نکرده است، چطور می‌تواند یاری دهنده استان باشد؟! چه خوب بود جنابعالی از او می‌پرسیدید که چرا با چنین دیدارهایی فشار اجتماعی و سیاسی را بر دولت یازدهم افزایش می‌دهد و واقعا چه هدفی را دنبال می‌کند؟!

آقای استاندار! بدانید که از حافظه ملت پاک نخواهد شد که خاتمی که یکی از صحنه گردانان اصلی فتنه 88 است و هنوز او بر رفتار گذشته خود اصرار دارد؛ بنابراین هیچ جایگاهی در عرصه قدرت نخواهد داشت.

نصیحت برادرانه ما به شما این است که از اهل فتنه اعلام برائت کنید و الا شاهد عواقب آن خواهید بود. »

28 آبان 1393