h عزاداری عجیب هواداران مرتضی پاشایی با کلاه!+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عزاداری عجیب هواداران مرتضی پاشایی با کلاه!+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عزاداری عجیب هواداران مرتضی پاشایی با کلاه!+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عزاداری عجیب هواداران مرتضی پاشایی با کلاه!+عکس

عزاداری عجیب هواداران مرتضی پاشایی با کلاه!+عکس

عزاداری عجیب هواداران مرتضی پاشایی با کلاه!+عکس

پیکر زنده یاد مرتضی پاشایی خواننده جوان پاپ کشور با بدرقه علاقه مندان و دوستداران آن مرحوم به سوی بهشت زهرا(س) بدرقه شد

به گزارش ظهور12 ؛ پیکر مرتضی در حالی امروز تشییع شد که خیل عظیم هواداران وی از پیر و جوان و انواع قشرها در این مراسم حضور داشتند.

حدود کمتر از یک سال قبل مرتضی پاشایی به دلیل شروع بیماری خود و روش های شیمی درمانی پس از ریزش موهایش تیپی متفاوت را برای خود برگزید ؛ انواع کلاه هایی که طی این مدت استفاده میکرد بسیار دیدنی بود.

تصویری از اتاق پاشایی که کلاه هایش را بر روی دیوار اویزان کرده است

اما در این میان واکنش خاص برخی دوست داران این خواننده خوب کشورمان در نوع خود جالب توجه بود ؛ تعدادی از جوانان با کلاه خاصی که مرتضی پاشایی میپوشید در مراسم امروز وی حاضر شدند و تعدادی دیگر هم سر خود را به یاد او تراشیدند و کلاهی شبیه به کلاه خواننده محبوب خود را بر سر خود قرار دادند!

مرتضی پاشایی 30 سال و سه ماه و سه روز در این دنیا زندگی کرد و پس از 11 ماه دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان روز پنج شنبه 22 آبان ماه 93 دارفانی را وداع گفت؛ تصویری که در پایین مشاهده میکنید مربوط به جلد اول شناسنامه این خواننده محبوب میباشد.

او در حالی از این دنیا رفت که بزرگترین آرزو اش به گفته احسان علیخانی سفر به کربلا و نجف بود ؛ همچنین در روز مراسم تشییع جنازه اش پدرش روضه حضرت علی اکبر را برای او خواند.به گفته پدرش مرتضی بر روی تخت بیمارستان از پدرش خواسته بود تا این روضه را برایش بخواند.

عکسی هم که در ادامه مشاهده میکنید نقاشی است که چند روز پیش از ممنوع الملاقات شدنش یکی از هواداران وی نقاشی کرده بود ؛ در این تصویر مرتضی پاشایی با همان تیپ خاصش پرچمی از حرم اباعبدالله الحسین(ع) را در دست دارد و رو به ضریح امام حسین(ع) با حالت تعظیم ایستاده است. « شادی روحش صلوات »

25 آبان 1393