h وقتی اوباما با پوتین قهراست+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وقتی اوباما با پوتین قهراست+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وقتی اوباما با پوتین قهراست+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وقتی اوباما با پوتین قهراست+تصاویر

وقتی اوباما با پوتین قهراست+تصاویر

وقتی اوباما با پوتین قهراست+تصاویر

نشست همکاری اقتصادی کشورهای آسیا-اقیانوسیه در حالی از روز گذشته کار خود را آغاز کرده است که حضور باراک اوباما و ولادیمیرپوتین یکی از سوژه های اصلی آن بود.

اختلافات روسای جمهور امریکا و روسیه که بر سر بحران اوکراین تشدید شده است باعث شد عکاسان و خبرنگارها در این نشست به شدت این دو را زیر نظر قرار دهند و هرگونه ارتباط و مواجهه این دو را ثبت کنند.
عکس یادگاری سران کشورهای عضو نشست یکی از مواردی بود که اوباما و پوتین با لباس محلی در آن حضور داشتند و برخورد سرد آنها با هم توسط عکاسان شکار شد.
در همین حال رسانه ها خبر از دیدار کوتاه این دو رئیس جمهور در حاشیه نشست دادند. کرملین نیز با تایید دیدار کوتاه میان ولادیمیر پوتین و باراک اوباما، روسای جمهوری روسیه و آمریکا اعلام کرد که این دو در مراسم افتتاحیه نشست اپک با یکدیگر دیدار کوتاهی داشتند اما هیچ گفت وگویی میان این دو صورت نگرفته و تنها یک دیدار بوده است. عکس های زیر که خبرگزاری رویترز و اسوشیتدپرس منتشر کرده اند با همین موضوع عکاسی شده است.
21 آبان 1393