h ریزش سازه های پل جمهوری قم+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ریزش سازه های پل جمهوری قم+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ریزش سازه های پل جمهوری قم+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ریزش سازه های پل جمهوری قم+تصاویر

ریزش سازه های پل جمهوری قم+تصاویر

ریزش سازه های پل جمهوری قم+تصاویر

ساعاتی پیش بخشی از تقاطع غیر همسطح جمهوری شهر قم در حین بتن ریزی به دلیل عدم تحمل داربست ها و جک های زیر آن به پایین سقوط کرد. گفتنی از این حادثه تا به این لحظه  چندین  زخمی بر جای مانده که همگی از کارگران هستند.

به گزارش قم نا ، بخشی از تقاطع غیر همسطح جمهوری شهر قم در حین بتن ریزی به دلیل عدم تحمل داربست ها و جک های زیر آن به پایین سقوط کرد و با توجه به اینکه محل سقوط به دور از رفت و آمد شهروندان قمی بوده است هیچگونه خساراتی به مردم وارد نشده است. ماموران آتش نشانی و امداد استان بلافاصله در محل حاضر و مشغول امداد رسانی به حادثه دیدگان شدند.

ریزش پل رودخانه قم

‘مهدی فراهانی’ دوشنبه شب درگفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه ساعت ۲۱ و هشت دقیقه امشب به اورژانس قم اطلاع داده شد و اولین آمبولانس

اورژانس در کمتر از پنج دقیقه به محل حادثه رسید.

وی ابرازداشت: ۱۱ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام و۱۵ مجروح آن به بیمارستان های شهید بهشتی، نکویی وعلی ابن ابیطالب(ع) منتقل شدند.

وی گفت: سرعت عمل عوامل ما به شکلی بود که پیش از این که سایر دستگاه ها به محل بیایند صحنه را از مجروحان پاکسازی کردیم.

فراهانی ، افزود : خوشبختانه حادثه رخ داده درمسیر تردد خودروها در بستر بلوار زائر در رودخانه قمرود نبوده است.

پروژه پل های جمهوری که درمراحل پایانی احداث است، بلوار جمهوری اسلامی را به منطقه نیروگاه باعبور ازروی رودخانه قمرود متصل می کند.

عکاس: محمدرضا چیت‌ساز

20 آبان 1393