h واکنش استاندار تهران به بازداشت چند افغانی در حوادث شهر ری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

واکنش استاندار تهران به بازداشت چند افغانی در حوادث شهر ری ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,واکنش استاندار تهران به بازداشت چند افغانی در حوادث شهر ری ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,واکنش استاندار تهران به بازداشت چند افغانی در حوادث شهر ری

واکنش استاندار تهران به بازداشت چند افغانی در حوادث شهر ری

استاندار تهران اتفاقات رخ داده در شهرری بعد از عاشورای حسینی را ناشی نادانی عوامل آن دانست و بر سازمان نیافته بودن این حوادث تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، سید حسین هاشمی عصر دوشنبه در شصتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان تهران، با ابراز رضایت از برگزاری منظم عزاداری های دهه اول محرم هوشیاری مردم، هیات مذهبی و مسوولان را مورد تقدیر قرار داد.

وی ضمن تایید اعلام تهدیدات امنیتی قبل از برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی برخنثی شدن این تهدیدات براثر هوشیاری مردم و مسولان هیات های مذهبی و دستگاه های ذیربط تاکید کرد.

هاشمی تصریح کرد: با وجود اعلام های صورت گرفته خوشبختانه هیچ گونه حادثه ای در استان تهران رخ نداد و عزاداری ها در کمال آرامش برگزار شد.

استاندار تهران حوادث رخ داده در فردای عاشورای حسینی در شهر ری را ناشی از نادانی عوامل این حادثه دانست بیان کرد: عوامل این حادثه در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته اند تا اقدامات لازم در خصوص آنان اعمال شود.

وی این حوادث را ناشی از عملکرد نابخردانه تعدادی از اتباع بیگانه ساکن در شهرری دانست و بر سازمان نیافته بودن آن تاکید کرد.

گفتنی است: روز یازدهم ماه محرم تعدادی از اتباع افغان در شهرستان ری اقدام به پایکوبی و دست افشانی کرده و حرمت این روز را شکستند.

20 آبان 1393