h راننده لکسوس که جان عروس و داماد را گرفت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

راننده لکسوس که جان عروس و داماد را گرفت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,راننده لکسوس که جان عروس و داماد را گرفت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,راننده لکسوس که جان عروس و داماد را گرفت

راننده لکسوس که جان عروس و داماد را گرفت

راننده لکسوس که جان عروس و داماد را گرفت

30 دقیقه بامداد 7 آبان‌ماه سال جاری داور بین‌المللی واترپلو ایران سوار بر خودروی اسپورتیج سیاه رنگش همراه نامزد آلمانی‌اش از خانه پدری در سهروردی خارج شد تا «یاسمین» را به خانه‌اش در بلوار آفریقا – جردن – برساند. «ایمان ولی‌زاده» به خاطر سفرهای کاری‌اش که به آلمان داشت با «یاسمین» آشنا شد و پس از مسلمان شدن دختر آلمانی قرار شد با هم ازدواج کنند.  چهار ماه پیش قهرمان ایرانی و دختر آلمانی به عقد هم درآمدند و قرار گذاشتند بعد از ماه محرم و صفر مراسم جشن عروسی‌شان را برگزار کنند. «ایمان» و «یاسمین» شب حادثه در بزرگراه چمران با سرعت 80 کیلومتر در حرکت بودند تا اینکه زیر پل یادگار رسیدند غافل از اینکه راننده خودروی لکسوز با سرعت 200 کیلومتر زیر پل کنترل خودرواش را از دست داد و با سرعت زیاد به خودروی زوج جوان برخورد کرد. این تصادف کافی بود تا اسپورتیج سیاه رنگ با دیوارهای سیمانی زیر پل برخورد کند و زوج جوان در خودرویشان زندانی شوند.

مرگ تلخ جوان ایرانی و عروس آلمانی+عکس

بدین‌ترتیب تیم‌های امدادی در محل حاضر شدند و آتش‌نشانان ایستگاه 88 ابتدا قسمت‌هایی از اتاق اسپورتیج را برش دادند و پیکرهای بی‌جان تازه عروس و داماد را از خودروی درهم‌پیچیده شده بیرون کشیدند و در این مرحله تکنیسین‌های اورژانس در همان بررسی‌های ابتدایی مرگ ایمان و عروس آلمانی‌اش را تأیید کردند. در این مرحله مأموران با حضور در محل حادثه، راننده لکسوز را که پسر جوانی بود دستگیر و صبح روز پنجشنبه وی را با دستور بازپرس پرونده روانه زندان کردند. «رضا» پسردایی «ایمان» گفت: «تا آنجا که شنیده‌ایم راننده لکسوز در حالت عادی نبوده و انگار مشروبات الکلی مصرف کرده بود.» وی افزود: «پسر عمه‌ام قهرمان واترپلو و داور بین‌المللی بود، آنها قرار بود بزودی مراسم عروسی‌شان را بگیرند که متأسفانه قربانی این حادثه شدند، هنوز باور نداریم چنین اتفاقی افتاده باشد.»

10 آبان 1393